Kinnisvarahalduri assistent Pärnus
Tööpakkumise number #716837

Stell Eesti AS
Pärnu, Pärnumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • korterelamute haldus- ning hooldustööde korraldamine;

  • kliendisuhete hoidmine ja arendamine;

  • hallatavate objektide perioodilise hooldusülevaate korraldamine;

  • avarii-, hooldus- ja remonttööde korraldamine;

  • teenuste korraldamine ja kvaliteedi pidev kontrollimine;

  • dokumentatsiooni haldamine, süstematiseerimine ja säilitamise tagamine.

Ootused kandidaadile

  • omad erialast keskeri- või kõrgharidust;
  • on eelnev töökogemus kinnisvara haldamises;
  • omad kinnisvarahalduri kutsetunnistust;
  • on arvutikasutamisoskus tavakasutaja tasemel;
  • valdad eesti ning oskad vene keelt suhtlustasemel;
  • omad B-kategooria juhiluba.

  • Huvitavat ja võimalusterohket tööd kiiresti arenevas ettevõttes;

  • Rõõmsameelseid ja toetavaid töökaaslasi;

  • Tööalast väljaõpet;

  • Konkurentsivõimelist töötasu;

  • Töövahendeid.

Tööpakkumise number
#716837

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. august 2021
Kuulutus sisestati:
15. juuli 2021
Kinnisvarahalduri assistent Pärnus Kinnisvarahalduri assistent Pärnus

Stelli ajalugu algab aastaga 1995. Meie rahvusvahelise ettevõtte kogemustepagas on suur ja katab rohkem kui sadat aastat tänu ühiselt jagatud tarkustele ja oskustele ISS-iga, maailma ühe suurima puhastus- ja haldusteenuste ettevõtete grupiga, millesse kuulusime ligi 15 aastat. Stelli nime all tegutseme aastast 2020.

Täna on Stell ligemale 1500 töötajaga ettevõte, mis pakub kinnisvarakeskkonna juhtimise teenuseid kogu Eestis, omades esindusi suuremates keskustes: Tallinnas, Pärnus, Jõhvis, Tartus, Viljandis, Kuressaares ning Haapsalus. Stellil on juhtiv positsioon kinnisvara korrashoiu ja haldamise teenuseid osutavate firmade hulgas. Pakume erinevaid kinnisvaralahendusi rohkem kui 500 ärikliendile, lisaks haldame üle 300 korteriühistu üle Eesti.

Rohkem informatsiooni Stelli kohta leiad meie kodulehelt www.Stell.ee või Facebookist: https://www.facebook.com/Stelleesti/

Vaata rohkem

Tööpakkumised, mis võiksid Sulle huvi pakkuda

nädal tagasi
ANALÜÜTIK-ASSISTENT Pärnu Haigla SA
3 päeva jäänud
ANALÜÜTIK-ASSISTENT Pärnu Haigla SA • Pärnu
Pärnu
2 näd. tagasi
VANEMKLIENDITEENINDAJA KAUBAMAJAKA RADEMARI OÜ Rademar
1000 - 1300 €/kuus
VANEMKLIENDITEENINDAJA KAUBAMAJAKA RADEMARI OÜ Rademar • Pärnu
Pärnu
UUS
päev tagasi
LAHENDUSVÕLUR Tele2 Eesti AS
UUS
5 päeva jäänud
LAHENDUSVÕLUR Tele2 Eesti AS • Pärnumaa
Pärnumaa
VIP 2
RAVIMIESITLEJA (LÄÄNE-EESTI JA SAARED) Berlin-Chemie Menarini Eesti OÜ
2
RAVIMIESITLEJA (LÄÄNE-EESTI JA SAARED) Berlin-Chemie Menarini Eesti OÜ • Pärnu
Pärnu
3 näd. tagasi
HOMMIKUSÖÖGI TEENINDAJA (HESTIA HOTEL BARONS) Hestia Hotel Barons
4 päeva jäänud
HOMMIKUSÖÖGI TEENINDAJA (HESTIA HOTEL BARONS) Hestia Hotel Barons • Tallinn
Tallinn
TOOTMISTÖÖLINE MILECTRIA EST OÜ
TOOTMISTÖÖLINE MILECTRIA EST OÜ • Pärnu
Pärnu
4 näd. tagasi
TÖÖDE VASTUVÕTJA / HOOLDUSNÕUNIK Eurostauto OÜ
2 päeva jäänud
TÖÖDE VASTUVÕTJA / HOOLDUSNÕUNIK Eurostauto OÜ • Pärnu
Pärnu
5 p. tagasi
BAARMEN TNS SAT CAPITAL OÜ
Alates 1282 €/kuus
5 p. tagasi
BAARMEN TNS SAT CAPITAL OÜ • Tallinn
Tallinn
SEKRETÄR - PERSONALITÖÖTAJA Stell Eesti AS
SEKRETÄR - PERSONALITÖÖTAJA Stell Eesti AS • Tartu
Tartu
PUHASTUSTEENINDAJA Stell Eesti AS
PUHASTUSTEENINDAJA Stell Eesti AS • Tartumaa
Tartumaa
Vaata kõiki tööpakkumisi