Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #712034

Klienditeenindaja KODUEKSTRA Auriga keskuses asuvasse kauplusesse (lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendamine)

CVKeskus.ee klient
Saaremaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* klientide teenindamine müügisaalis ja kassas
* kaupade vastuvõtmine ja müügiks ettevalmistamine
* kaupade tutvustamine klientidele

Ootused kandidaadile

* soov suhelda kliendiga
* kliendikeskne lähenemine, heasoovlikkus ja töötahe
* ausus ja kohusetundlikkus
* soov teha meeskonnatööd
* eesti keele oskus

Ettevõte pakub

* sõbralikku ja toetavat meeskonda
* väljaõpet
* huvitavat ja palju suhtlemist võimaldavat tööd;
* paindlikku tööaega
* võimalust lisaks palgale teenida tulemustasu

Tööpakkumise number
#712034

Asukoht:
Saaremaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
Töö sobib ka vähenenud töövõimega inimesele palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
22. juuli 2021
Kuulutus sisestati:
22. juuni 2021

CVKeskus.ee klient

Koduekstra – Suurim valik. Kodusem tunne.

Koduekstra OÜ on alates 1998. aastast tegutsev Eesti suurim kodu- ja majapidamiskaupu müüv jaekett.
19 kauplust Eesti suuremates kaubandus- ja maakonnakeskustes.
17 000 toodet alates esmatarbekaupadest kuni hooajatoodeteni.
Ca 140 töötajat, kes muudavad iga kliendi poekülastuse suurepäraseks.

Meie jaoks on väga oluline, et meie kliendid jääksid teenindusega rahule ja külastaksid meie kauplusi ka tulevikus. Sama oluline on tagada hea töökeskkond ja hoolitseda selle eest, et meie töötajad tunneksid ennast väärtustatuna!

Vaata rohkem

Tööpakkumised, mis võiksid Sulle huvi pakkuda

3 näd. tagasi
KLIENDITEENINDAJA Estvein OÜ
KLIENDITEENINDAJA Estvein OÜ • Harjumaa
Harjumaa
KLIENDITEENINDAJAT - LAOOPERAATORIT Cargobus OÜ
KLIENDITEENINDAJAT - LAOOPERAATORIT Cargobus OÜ • Tartu
Tartu
TOITLUSTUSTEENINDAJA Plus Kohvikud OÜ
Alates 6 €/tunnis
TOITLUSTUSTEENINDAJA Plus Kohvikud OÜ • Tallinn
Tallinn
2 näd. tagasi
MÜÜGIKONSULTANT ABCLED OÜ
1200 - 1400 €/kuus
MÜÜGIKONSULTANT ABCLED OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 1
4 näd. tagasi
RESTORANI- JA BAARITEENINDAJA (HESTIA HOTEL HAAPSALU SPA) Hestia Hotel Haapsalu Spa
1
1 päev jäänud
RESTORANI- JA BAARITEENINDAJA (HESTIA HOTEL HAAPSALU SPA) Hestia Hotel Haapsalu Spa • Haapsalu
Haapsalu
HOMMIKULAUA TEENINDAJA Estiko AS
HOMMIKULAUA TEENINDAJA Estiko AS • Tartu
Tartu
TÖÖDE VASTUVÕTJA / HOOLDUSNÕUNIK Eurostauto OÜ
TÖÖDE VASTUVÕTJA / HOOLDUSNÕUNIK Eurostauto OÜ • Pärnu
Pärnu
TURVATÖÖTAJA LINNAMÄE MAXIMASSE Forus Security AS
4.65 €/tunnis
TURVATÖÖTAJA LINNAMÄE MAXIMASSE Forus Security AS • Tallinn
Tallinn
MÜÜJA KOSE KONSUMISSE (KOSE ALEVIK, KOSE VALD!) (COOP HARJU) Harju Tarbijate Ühistu
MÜÜJA KOSE KONSUMISSE (KOSE ALEVIK, KOSE VALD!) (COOP HARJU) Harju Tarbijate Ühistu • Harjumaa
Harjumaa
KORISTAJA JÜRI KONSUMISSE (COOP HARJU) Harju Tarbijate Ühistu
KORISTAJA JÜRI KONSUMISSE (COOP HARJU) Harju Tarbijate Ühistu • Harjumaa
Jüri / Aruküla
Vaata kõiki tööpakkumisi