Forus Haldus otsib hooldusmeistrit Pärnusse
Tööpakkumise number #707301

FORUS HALDUS AS
Pärnu, Pärnumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Tööülesanded:

  • Erinevate haldus-, remont- ja hooldustööde teostamine (territooriumitel, hoonetes);
  • väiksemate parandus- ja avariitööde remondivajaduste väljaselgitamine ja likvideerimine;
  • vajalike transporttööde teostamine;
  • tehnilise toe osutamine;
  • valmisolek teostada ise hooldusi ja remonttöid.

Ootused kandidaadile

Ootused kandidaadile:

  • keskhariduse olemasolu;
  • eelnev töökogemus remonttööde alal;
  • teadmised üldehituse-, santehniliste- ja muude tehnosüsteemide üldiste tööpõhimõtete valdkonnas;
  • B-kategooria juhilubade olemasolu;
  • väga heal tasemel eesti keele oskus, vene keele oskus suhtlustasandil.

KASUKS TULEB:

  • tõstukijuhi load.

Ettevõte pakub

Pakume:

  • motiveerivat töötasu;
  • täistööaega paindliku töögraafikuga;
  • võimalust kasutada ametiautot;
  • soodsaid sportimisvõimalusi.

Tööpakkumise number
#707301

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
1. juuli 2021
Kuulutus sisestati:
1. juuni 2021
Forus Haldus otsib hooldusmeistrit Pärnusse Forus Haldus otsib hooldusmeistrit Pärnusse

Forusel on Eesti turul uus ja ainulaadne lähenemine kinnisvara teenindamisele. Esimesena Eestis haldame, hooldame ja valvame kinnisvara ühe tervikliku teenusena. Innovatsioon on meie stiil ja me soovime olla selle valdkonna arengus teerajajad ning arvamusliidrid! Kui sinus on rohkelt visiooni ja ambitsiooni ning sa soovid selles vägevas ettevõtmises kaasa lüüa, siis ootame sind meie kokkuhoidvasse tiimi!

Foruse kaubamärk sündis USS Security Eesti AS, Securitas Eesti AS ja Ermeesia OÜ ühendamisel 2021. aastal. Kolme ettevõtte kogemused, teadmised ja kaasaegsed tehnoloogiad aitavad meil luua tipptasemel nutikaid lahendusi, teenuseid ja kaasata oma meeskonda suurepäraseid tegijaid.

Vaata rohkem

Tööpakkumised, mis võiksid Sulle huvi pakkuda

4 p. tagasi
KAUBIKUJUHT B-KAT Rain Transport AS
4 p. tagasi
KAUBIKUJUHT B-KAT Rain Transport AS • Pärnu
Pärnu
nädal tagasi
AUTOJUHT Pärnu Krematoorium OÜ
AUTOJUHT Pärnu Krematoorium OÜ • Pärnu
Pärnu
3 näd. tagasi
B, C KATEGOORIA AUTOJUHT HRX AS
4 päeva jäänud
B, C KATEGOORIA AUTOJUHT HRX AS • Pärnu
Pärnu
5 p. tagasi
LIINITÖÖLINE Andrema Oy
16 €/tunnis
5 p. tagasi
LIINITÖÖLINE Andrema Oy • Soome
16 €/tunnis
Soome
5 p. tagasi
VÄLISTRASSIDE JA KOMMUNIKATSIOONIDE PAIGALDAJA FEREL EHITUS OÜ
2000 - 2500 €/kuus
5 p. tagasi
VÄLISTRASSIDE JA KOMMUNIKATSIOONIDE PAIGALDAJA FEREL EHITUS OÜ • Tallinn
Tallinn
6 p. tagasi
TOOTMISTÖÖLINE Danspin AS
Alates 6 €/tunnis
6 p. tagasi
TOOTMISTÖÖLINE Danspin AS • Pärnu
Pärnu
6 p. tagasi
VENTILATSIOONI PAIGALDAJA Harmet OÜ
6 p. tagasi
VENTILATSIOONI PAIGALDAJA Harmet OÜ • Pärnu
Pärnu
6 p. tagasi
SAEMEES,HALUMASINA OPERAATOR. oü Raudsepa Maastikuhooldus
1000 - 1500 €/kuus
6 p. tagasi
SAEMEES,HALUMASINA OPERAATOR. oü Raudsepa Maastikuhooldus • Pärnumaa
Pärnumaa
SUVETÖÖ SOOMES EURO WORK OÜ
SUVETÖÖ SOOMES EURO WORK OÜ • Soome
Soome
TOOTMISTÖÖLINE ASTRASTAR OÜ
5 päeva jäänud
TOOTMISTÖÖLINE ASTRASTAR OÜ • Pärnu
Pärnu
Vaata kõiki tööpakkumisi