2023-08-23 14:48:55

Büroojuht

CVKeskus.ee klient
Alates 1800 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime meie kiirelt arenevasse meeskonda müügiassistent-büroojuhti, kelle tööks on Saunumi juhi ja müügimeeskonna igapäevane assisteerimine.

Ootused kandidaadile

Eduka kandidaadina on Sul varasem töökogemus müügiassistendi, kliendihalduri või büroojuhi ametikohal. Kindlasti ootame kõrgtasemel eesti keele oskust, väga head arvutioskust (MS Office, Outlook), head koostööoskust, organiseerimisvõimet ja kõrget pingetaluvust. Kandideerimisel tuleb kasuks lisaks heale inglise keele oskusele ka vene keele või mõne muu võõrkeele oskus ning B-kategooria juhiloa olemasolu.

Muudatused, kiirus, hea energia, tihe koostöö meeskonnaliikmete ja partneritega on meie tänase tegutsemise märksõnad. Kui tunned, et eeltoodu Sind kõnetab, anna endast märku ja arendame Saunumit edasi üheskoos!

Lisaks toetavale meeskonnale ja kaasaegsetele töötingimustele pakume põhitasu 1800 EUR (bruto). Põhitasule lisanduvad boonused, kogutasu sõltub Sinu töö tulemustest.

Oma CV ja motivatsioonikiri saada meile hiljemalt 04.06.2021.