2023-08-23 14:48:55

Autojuht-kuller

CVKeskus.ee klient
800 - 1400 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Sinu igapäevaseks tööks DPD kullerina saab olema Pärnu linna ja maakonna klientidele pakkide jaotamine ning korjamine. Otsime oma Pärnu meeskonda innukat ja särasilmset kullerit.

Tööpäev algab ja lõppeb Pärnus.Töö toimub esmaspäevast reedeni algusega kell seitse. Laupäeviti töö vastavalt graafikule kuni kord kuus.

Kulleri töö on vaheldusrikas ja tempokas. Põhilisteks tööülesanneteks on pakkide toimetamine kliendi ukseni ja pakkide peale korjamine vastavalt juhistele. Kulleri töö nõuab head ajaplaneerimist, täpsust, kiirust ja ka füüsilist vastupidavust. Töö võimaldab suhelda paljude erinevate inimestega ning kliendi rõõm paki kättesaamisel annab kindlasti positiivse emotsiooni ka kullerile.

Ootused kandidaadile

  • Olemasolev B-kategooria juhiluba minimaalselt ühe aastase kogemusega
  • Hea füüsiline valmidus kiireks ja tempokaks tööks
  • Võimekust iseseisvalt planeerida oma tööplaani
  • Hea DPD kuller oskab rääkida eesti keelt ja kasuks tuleb ka vene ning inglise keele oskus
  • Avatus uuele informatsioonile
  • Ausust

Ettevõte pakub

  • Pakume omalt poolt moodsaid töövahendeid ja tingimusi
  • Uus masinapark
  • Keskkond on toetav ja energiline
  • Põhjalik koolitus koos meeskondliku toega