Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #694687

Haldusspetsialist

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Haldusspetsialist hoolitseb hallatavate hoonete jätkusuutlikkuse eest ja
tagab tugisüsteemide igapäevase tõrgedeta toimimise.
Ta on erinevate halduslepingute sõlmimisel osav läbirääkija ning
pädev kontrollima teenusepakkuja tööde kvaliteeti.
Koostab põhjalikke ehitus- ja remondieelarveid.

Ootused kandidaadile

Eeldame, et Sa oled

  • erialase haridusega ja vastavate õigusaktide tundja
  • sarnase töökogemusega
  • täpne ja kohusetundlik
  • koostöövalmis suhtleja
  • kiire reageerimisvõimega probleemide lahendaja
  • eesti keele valdaja nii kõnes kui kirjas
  • osav Exceli tabelitöötluses
  • B-kat juhiloa omanik

Ettevõte pakub

Pakume Sulle

  • täistööajaga tähtajatut töösuhet
  • oma töötaja soodustusi nii ostlemisel kui sportimisel
  • peamiseks töö tegemise asukohaks-
Suur-Sõjamäe 70, Soodevahe küla, Rae vald, Harjumaa.
Hallatavad objektid asuvad Harjumaal ja Tartu linnas.

Tööpakkumise number
#694687

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
14. aprill 2021
Kuulutus sisestati:
5. aprill 2021

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Tööpakkumised, mis võiksid Sulle huvi pakkuda

UUS
2 p. tagasi
TÄNAVAKIVI PAIGALDAJA JÜRI TEED OÜ
1200 - 2400 €/kuus
UUS
2 p. tagasi
TÄNAVAKIVI PAIGALDAJA JÜRI TEED OÜ • Harjumaa
Harjumaa
2 näd. tagasi
TEHASES TOODETUD PUITMAJADE JA FASSAADIELEMENTIDE PÜSTITAJA EstNor OÜ
VIP 2 UUS
18 tundi tagasi
BIM KOORDINAATOR TULITEC OÜ
1000 - 2500 €/kuus
2 UUS
BIM KOORDINAATOR TULITEC OÜ • Kodukontor
Kodukontor
nädal tagasi
TELLINGUPAIGALDAJA AlvaTel Oy
4 näd. tagasi
PROJEKTIJUHT PRANTSUSMAALE Azurbat SASU
4000 - 5000 €/kuus
3 päeva jäänud
3 näd. tagasi
VÄLISTRASSIDE JA KOMMUNIKATSIOONIDE PAIGALDAJA FEREL EHITUS OÜ
Alates 9 €/tunnis
VÄLISTRASSIDE JA KOMMUNIKATSIOONIDE PAIGALDAJA FEREL EHITUS OÜ • Tallinn
Tallinn
JUHATAJA STOPFIRE OÜ
1300 - 1500 €/kuus
JUHATAJA STOPFIRE OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 2
TÄNAVATE- JA HALJASALADE HOOLDUSE TÖÖDEJUHT GT4U Eesti OÜ
Alates 2000 €/kuus
2
TÄNAVATE- JA HALJASALADE HOOLDUSE TÖÖDEJUHT GT4U Eesti OÜ • Tallinn
Tallinn
ДИРЕКТОР ПО РАЗВИТИЮ UAB Valientė Eesti filiaal
ДИРЕКТОР ПО РАЗВИТИЮ UAB Valientė Eesti filiaal • Tallinn
Tallinn
VIP 5
LAMEKATUSE KATJA/VEDELPLASTI PAIGALDAJA KATUSE PROFID OÜ
650 - 2500 €/kuus
5
LAMEKATUSE KATJA/VEDELPLASTI PAIGALDAJA KATUSE PROFID OÜ • Tallinn
Tallinn
Vaata kõiki tööpakkumisi