Kaupluse juhataja
Tööpakkumise number #688559

SCANDAGRA EESTI AS
Pärnu, Pärnumaa

Asukoht: Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega)

Kuulutus sisestati: 22. veebruar 2021
Kuulutus aegub:24. märts 2021
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • kaupluse töö korraldamine ja efektiivne juhtimine

  • klientidega suhtlemine ja osalemine müügitöös

  • aktiivse ja kvaliteetse klienditeeninduse tagamine

  • laovarude jälgimine, inventuuride läbiviimine ja müügiaruannete koostamine

  • kaupade väljapanek ja väljapaneku süstematiseerimine

Ootused kandidaadile

  • töökogemus jaekaubanduses

  • hea eesti keele oskus, vene keele oskus suhtlustasandil

  • kiire õppimisvõime

  • hea füüsiline vorm (abistamine kaupade tõstmisel)

Ettevõte pakub

  • tähtajatut töölepingut

  • mitmekülgset ja huvitavat tööd kaasaegses töökeskkonnas

  • väljaõpet ja koolitusi kohapeal

  • ettevõtte siseseid soodustusi

Tööpakkumise number
#688559

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
24. märts 2021
Kuulutus sisestati:
22. veebruar 2021
Kaupluse juhataja Kaupluse juhataja

Scandagra Eesti AS on osa Scandagra Grupist, kuhu kuulub Baltikumis kuus ettevõtet. Grupi omanikeks on suured Skandinaavia põllumajanduskontsernid Lantmännen ja DLG. Ettevõte on Eesti suurimaid söödatootjaid, vilja kokkuostjaid ning põllumajandus-tarvikute vahendajaid. Oleme Eesti põllumeeste usaldusväärne partner alates 1993. aastast. Meil on rohkem kui 110 töötajat üle Eesti, peamiselt Viljandis, Elvas, Tartus, Rakveres ja Tallinnas.

Vaata rohkem

Tööpakkumised, mis võiksid Sulle huvi pakkuda

3 näd. tagasi
MÜÜGIESINDAJA-LOGISTIK, PARNU ARUTECH PARIMAD AKNAD OÜ
MÜÜGIESINDAJA-LOGISTIK, PARNU ARUTECH PARIMAD AKNAD OÜ • Pärnu
Pärnu
5 p. tagasi
KLIENDITEENINDAJA - MÜÜGIKONSULTANT PÄRNU LINNAS Luutar OÜ
900 - 1200 €/kuus
5 p. tagasi
KLIENDITEENINDAJA - MÜÜGIKONSULTANT PÄRNU LINNAS Luutar OÜ • Pärnu
Pärnu
5 p. tagasi
MÜÜGIOSAKONNA JUHT Strand AS
5 päeva jäänud
MÜÜGIOSAKONNA JUHT Strand AS • Pärnu
Pärnu
nädal tagasi
KLIENDITEENINDAJA DANBALT SHOES OÜ
KLIENDITEENINDAJA DANBALT SHOES OÜ • Pärnu
Pärnu
2 näd. tagasi
UUSKASUTUSSPETSIALIST UUSKASUTUSKESKUS MTÜ
4.6 €/tunnis
UUSKASUTUSSPETSIALIST UUSKASUTUSKESKUS MTÜ • Pärnu
Pärnu
PÄRNU K-RAUTA KAUPLUSE OSAKONNAJUHT AS Kesko Senukai Estonia
PÄRNU K-RAUTA KAUPLUSE OSAKONNAJUHT AS Kesko Senukai Estonia • Pärnumaa
Pärnumaa
KLIENDIHALDUR POLTI
600 - 1300 €/kuus
KLIENDIHALDUR POLTI • Pärnu
Pärnu
4 p. tagasi
TULE LIITU PÄRNU DENIM DREAMI PEREGA! Põldma Kaubanduse AS
4 p. tagasi
TULE LIITU PÄRNU DENIM DREAMI PEREGA! Põldma Kaubanduse AS • Pärnu
Pärnu
LAOSPETSIALIST PÄRNUS KAUBAMAJAKA KAUPLUSES Expert Eesti OÜ
LAOSPETSIALIST PÄRNUS KAUBAMAJAKA KAUPLUSES Expert Eesti OÜ • Pärnu
Pärnu
KAUPLUSE MÜÜGIKONSULTANT Studio Moderna OÜ
KAUPLUSE MÜÜGIKONSULTANT Studio Moderna OÜ • Pärnumaa
Pärnumaa
Vaata kõiki tööpakkumisi