2023-08-23 14:48:55

Kokk / Vahetusevanem

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Me otsime just Sind kuna sul on energiat, tahtmist ja tahet olla üks meist. Sa oled alati töökas, sul on avatud mõtlemine ja köögis töötamine on sulle loomupärane.
Igapäevasteks ülesanneteks on
* Päeva ettevalmistus
* Meeskonna juhendamine
* A`la carte toidu valmistamine ja väljastamine
* Puhtalt töötamine
* Kauba tellimine

Ootused kandidaadile

Toitu valmistades on Sinu suurimaks sooviks meie külalistele maitsenaudingute pakkumine. Sa oled positiivne, sulle meeldib areneda ja sul on soov olla üks meie suurepärasest kokkade perest.
* Reaalne huvi toidu valmistamisel
* Eelnev töökogemus a`la carte köögis ning tahe õppida
* Soov areneda

Pakume sulle võimalust kuuluda Pärnu ühte populaarsemasse restorani. Sind ootab ees boonussüsteemidega vürtsitatud palgasüsteem ja kokkuhoidev meeskond.
* Võimalus õppida
* Konkurentsivõimeline palk sõltuvalt kvalifikatsioonist ja oskustest
* Täistööaeg/ Osaline tööaeg (vastavalt soovile)
* Kindlat töögraafikut
* Püsivat tööd pidevalt arenevas ettevõttes
* Koolitused, väljasõidud teistesse restoranidesse, ettevõtte sisesed soodustused.