Asukoht: Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega)

Kuulutus sisestati: 11. veebruar 2021
Kuulutus aegub:25. veebruar 2021
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

    Baltika Grupp on uute ja põnevate muutuste teel ja sellega seoses otsime KAUPLUSE JUHATAJAID, kellel on kirg moevaldkonna vastu!

    Sinu töö sisuks saab olema:

  • oma kaupluse terviklik ja tulemuslik juhtimine vastavalt ettevõtte eesmärkidele;
  • oma kaupluse personali värbamine, juhtimine, arendamine ning toetamine;
  • oma kaupluse kaubavarude efektiivne müümine, olles eeskujuks ja inspiratsiooniks oma tiimile.

    Kandidaatidelt ootame eesti, inglise ja vene keele oskust suhtlustasemel.

Ootused kandidaadile

    Ootame Sind kandideerima kui:

  • Sul on inimeste juhtimise kogemus ja äriline mõtlemine;
  • oled eelnevalt teinud müügitööd ja valdad erinevaid müügitehnikaid;
  • Sul on kirg moevaldkonna vastu;
  • oled kliendikeskse hoiaku ja hea stiilitajuga;
  • oled empaatiline, aktiivne ja avatud ellusuhtumisega.

Tööpakkumise number
#687178

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
25. veebruar 2021
Kuulutus sisestati:
11. veebruar 2021
Kaupluse juhataja Kaupluse juhataja

Baltika Grupp

Baltika on Baltikumi suurim moebrändide maja, mis koondab lisaks Eesti edukaimale moebrändile Montonile veel nelja rahvusvahelist moemärki – Mosaici, Ivo Nikkolot, Baltmani ja Bastioni. Meie jaekaubandusvõrk ulatub 100 poeni Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes, lisaks on kõige viie moebrändi kollektsioone võimalik osta e-poe Andmorefashion.com kaudu, mille kliendid asuvad 44 riigis üle maailma. Läbi frantsiisi- ja hulgimüügi partnerite on Eesti disainerite loodud Baltika moebrändide kollektsioonid müügil paljudes Euroopa riikides, muuhulgas ühes vanemas ja hinnatuimas Euroopa kaubamajade ketis Peek & Cloppenburg.
Baltika Grupis töötab Baltikumis kokku enam kui 1000 töötajat. Baltika Grupi aktsiad on noteeritud Tallinna Börsil, mis kuulub NASDAQ OMX gruppi.

Vaata rohkem

Tööpakkumised, mis võiksid Sulle huvi pakkuda

2 näd. tagasi
KLIENDISUHTLUSTE HALDUR Pärnu Vesi AS
2 päeva jäänud
KLIENDISUHTLUSTE HALDUR Pärnu Vesi AS • Pärnu
Pärnu
4 näd. tagasi
MÜÜGIASSISTENT Scanfil OÜ
MÜÜGIASSISTENT Scanfil OÜ • Pärnu
Pärnu
nädal tagasi
MÜÜGIESINDAJA-LOGISTIK, PARNU ARUTECH PARIMAD AKNAD OÜ
MÜÜGIESINDAJA-LOGISTIK, PARNU ARUTECH PARIMAD AKNAD OÜ • Pärnu
Pärnu
VIP 1
RESTORANI KOORDINAATOR FINEST RANNAHOTELL OÜ
1
5 päeva jäänud
RESTORANI KOORDINAATOR FINEST RANNAHOTELL OÜ • Pärnu
Pärnu
KLIENDITEENINDAJA SALVOBALTIC OÜ
KLIENDITEENINDAJA SALVOBALTIC OÜ • Pärnu
Pärnu
UUS
2 p. tagasi
KAUPLUSE JUHATAJA SCANDAGRA EESTI AS
UUS
2 p. tagasi
KAUPLUSE JUHATAJA SCANDAGRA EESTI AS • Pärnu
Pärnu
6 p. tagasi
UUSKASUTUSSPETSIALIST UUSKASUTUSKESKUS MTÜ
4.6 €/tunnis
6 p. tagasi
UUSKASUTUSSPETSIALIST UUSKASUTUSKESKUS MTÜ • Pärnu
Pärnu
3 näd. tagasi
KLIENDITEENINDAJA MAI SUPERALKO KAUPLUSES OSALISE TÖÖAJAGA Aldar Eesti OÜ
KLIENDITEENINDAJA MAI SUPERALKO KAUPLUSES OSALISE TÖÖAJAGA Aldar Eesti OÜ • Pärnu
Pärnu
VIP 5
5 p. tagasi
SEKRETÄR-ASJAAJAJA KE Valdus OÜ
5
5 p. tagasi
SEKRETÄR-ASJAAJAJA KE Valdus OÜ • Pärnu
Pärnu
KAUBAKATEGOORIAJUHT (KAUBAVASTUVÕTJA) SUUREJÕE SELVERIS Selver
KAUBAKATEGOORIAJUHT (KAUBAVASTUVÕTJA) SUUREJÕE SELVERIS Selver • Pärnu
Pärnu
Vaata kõiki tööpakkumisi
Kaupluse juhataja