2023-08-23 14:48:55

Tehnoloog

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Seoses tootmismahu suurenemisega, otsime Rääma tänava mööblitootmise meeskonda

TEHNOLOOGI

kelle peamiseks ülesandeks on igapäevane tootmisprotsesside ja toote kvaliteedi kontroll tootmisliinidel

Tehnoloog on:

  • võimeline iseseivalt analüüsima tootmiskvaliteeti;
  • otsustusvõimeline, süsteemne ja täpne oma töös;
  • oskab märgata ja pöörata tähelepanu kvaliteedinõuetele;
  • julge ja avatud suhtleja, kellel on väga hea koostööoskus.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind oma meeskonda, kui Sul on:

  • varasem töökogemus tootmisettevõttes;
  • hea arvutikasutamise oskus;
  • nii kõnes- kui kirjas eesti keele oskus, suhtlustasandil vene keele oskus ja kasuks tuleb inglise keele oskus;
  • hea pinge- ja rutiinitaluvusega;
  • prioriteetide seadmise oskus;
  • valmisolek töötamiseks vahetustes (kl.06.00-14.30; 14.30-23.00);

kasuks tuleb arusaam tootmisprotsessidest.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • mitmekesist ja põnevat tööd;
  • kohapealset väljaõpet ja erialaseid koolitusi;
  • konkurentsivõimelist töötasu;
  • sõbralikku ja kokkuhoidvat meeskonda.