Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #685721

Ehitusosakonna juhataja

CVKeskus.ee klient
Hiiumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Hiiumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 2. veebruar 2021
Kuulutus aegub: 1. märts 2021

Töö kirjeldus

  • osaled uue kaubakeskuse ehitusosakonna käivitamisel

  • ehitusosakonna sujuv töö korraldamine

  • osakonna tõrgeteta töös hoidmine

  • kaupade tellimine, vastuvõtmine

Ootused kandidaadile

  • oled eesmärkidele ja tulemustele orienteeritud

  • eelnev töökogemus ehituskaupade müügis

  • omad eelteadmisi ehitusvaldkonnas

  • võtad vastutuse, juhid protsesse ning langetad otsuseid efektiivselt

Ettevõte pakub

  • huvitavat, vastutusrikast ja väljakutsete rohket tööd

  • kaasaegset töökeskkonda

  • kindlat sissetulekut ja tulemustest sõltuvat lisatasu

  • omatöötaja soodustusi, toetusi ja hüvitisi

  • toredaid ühisüritusiväljaõpet kohapeal ja lisakoolitusi

Lisainfo

  • Lisainfo 4636000 või
info (at) hiiumaa.coop.ee

Tööpakkumise number
#685721

Asukoht:
Hiiumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. märts 2021
Kuulutus sisestati:
2. veebruar 2021

Hiiumaa Tarbijate Ühistu on Coop Hiiumaa kaubamärki kandev jaekaubandusega tegelev tulundusühistu. Meile kuuluvad Coop kauplused Hiiumaal.

Vaata rohkem

Tööpakkumised, mis võiksid Sulle huvi pakkuda

3 näd. tagasi
ERITELLIMUSMÖÖBLI PROJEKTIJUHT Timbermeister OÜ
ERITELLIMUSMÖÖBLI PROJEKTIJUHT Timbermeister OÜ • Tallinn
Tallinn
kuu tagasi
MÜÜGIESINDAJA KAIDOSK TEENUSED OÜ
kuu tagasi
MÜÜGIESINDAJA KAIDOSK TEENUSED OÜ • Tallinn
Tallinn
MÜÜGIJUHT AUTO PARTER SA
2 näd. tagasi
VEOKORRALDAJA EUROOPA TRANSPORDI OÜ
VEOKORRALDAJA EUROOPA TRANSPORDI OÜ • Tartu
Tartu
PIZZAMEISTER TM Toitlustus OÜ
PIZZAMEISTER TM Toitlustus OÜ • Tallinn
Tallinn
KLIENDI JA LAOTEENINDAJA / РАБОТНИК ПО ОБСЛУЖИВАНИЮ СКЛАДА И КЛИЕНТОВ SERPANTINAS OÜ
5 päeva jäänud
KLIENDI JA LAOTEENINDAJA / РАБОТНИК ПО ОБСЛУЖИВАНИЮ СКЛАДА И КЛИЕНТОВ SERPANTINAS OÜ • Kohtla Järve / Jõhvi
Kohtla Järve / Jõhvi
4 näd. tagasi
B2B AKTIIVNE MÜÜGIJUHT (#ECOMMERCE #B2B #ACTIVESALES) DLB TRADING OÜ
Alates 1920 €/kuus
1 päev jäänud
B2B AKTIIVNE MÜÜGIJUHT (#ECOMMERCE #B2B #ACTIVESALES) DLB TRADING OÜ • Tallinn
Tallinn
B2B ACTIVE SALES MANAGER (#ECOMMERCE #B2B #ACTIVESALES) DLB TRADING OÜ
B2B ACTIVE SALES MANAGER (#ECOMMERCE #B2B #ACTIVESALES) DLB TRADING OÜ • Tallinn
Tallinn
VÕTMEKLIENDIHALDUR/ ACCOUNT MANAGER DLB TRADING OÜ
Alates 2500 €/kuus
VÕTMEKLIENDIHALDUR/ ACCOUNT MANAGER DLB TRADING OÜ • Tallinn
Tallinn
TEHNIKAJUHT SKARABEUS Julgestusteenistus OÜ
TEHNIKAJUHT SKARABEUS Julgestusteenistus OÜ • Tallinn
Tallinn
Vaata kõiki tööpakkumisi