2023-08-23 14:48:55

Tööõnnespetsialist-büroojuht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime säravat kolleegi, kes aitab hoolitseda Eesti Tervisemuuseumi töötajate eest ning luua ja hoida toetavat töökeskkonda.

Sinu tööülesanneteks on:

  • peresõbraliku tööandja tegevusmeetmestiku elluviimine
  • tiimiraamatu haldamine
  • õppiva organisatsiooni põhimõtete juurutamine ja koolituste korraldamine
  • head tuju ja meeskonnavaimu ülalhoidmine - inspireerivad tiimiüritused jms
  • töötervishoidu, -ohutust ja tervislikke eluviise puudutavad teemad
  • asjaajamise ja dokumendihalduse korrashoid
  • kontori haldamist puudutavad küsimused

Ootused kandidaadile

Orienteerud vabalt personalitöö valdkondades, oled seda õppinud ja/või selles vallas töötanud. Oled inimeste inimene. Sinuga on kerge ja hea suhelda ning oled alati sõbralik ja abivalmis. Oled nutikas ja kiire taibuga ning oskad leida vastuseid ka keerukamatele küsimustele. Sul on initsiatiivi ja julgust viia ellu värskeid ideid. Lähened väljakutsetele loovalt ja paindlikult, huvitud valdkonna trendidest. Sinu elurõõm toob ka hallil päeval päikese välja!

Pakume sulle tähendusrikast ja põnevat tööd (asenduskoht) kaasaegses organisatsioonis, abivalmis tiimi, kontorit Tallinna vanalinnas, tervislikku töökeskkonda, paindlikku tööaega, enesetäiendamise võimalusi ja mitmekesist hüvede paketti.

Kandideerimiseks saada CV koos motivatsioonikirjaga hiljemalt 5.02.2021 aadressile kadri(at)tervisemuuseum.ee