2023-08-23 14:48:55

INTERJÖÖRI TÖÖTAJA/ РАБОТНИК ПО ИНТЕРЬЕРУ

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime kogemusega interjööri töölisi erinevatele projektidele üle maailma. Ищем работников по интерьеру на различные проекты по всему миру.

  • Sisetööd vastvalminud kruiisilaevadel

Bнутренние работы на новостройках круизных судов на судостроительных площадках

Ootused kandidaadile

  • Täpsus, töökus ja stressitaluvus

Точность, стрессоустойчивость, умение справляться с меняющимисяситуациями

  • inglise või vene keele oskus( suhtlustasandil)

Знание английского или русского языка (разговорный)

  • Kogenud kasutaja MS Office programme( Excel)

Продвинутый пользователь MS Office software( Excel)

  • Töökogemus vastavas valdkonnas

Профессиональный опыт

  • Oskus lugeda jooniseid

Умение читать чертежи

  • Valmis reisima välismaale

Возможность работать заграницей

Eelised kandidaadile on erialane kõrgharidus ning kogemus laevaremondi ja/või laevaehituse alal

Преимуществом будет наличие образования по специальности и предыдущий опыт работы в судоремонтной/судостроительной сфере

  • Kaasahaaravat, dünaamilist ja väljakutseid pakkuvat tööd edukas rahvusvahelises ettevõttes

Динамичную, полную вызова работу в успешной международной компании

  • Sõbralikku ja entusiastlikku meeskonda

Дружелюбную и увлеченную команду профессионалов

  • Toetamist ja juhendamist spetsialistide poolt

Поддержку и менторство со стороны опытных коллег

  • Tööreise erinevatesse sihtkohtadesse

Рабочие рейсы в разные страны

  • Konkurentsivõimelist palka