Asukoht: Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 5. jaanuar 2021
Kuulutus aegub: 4. veebruar 2021
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Otsime endaga liituma kogemustega FRONT-END ARENDAJAT, kelle töö sisuks on veebiprojektide väljatöötamine ja tootearendus. Sind toetab tehniliselt tugev kogemustega meeskond ja kompetentne arendustiim.

Ootused kandidaadile

Meie ootused kandidaadile:

  • valdad HTMLi ja CSSi väga heal tasemel;
  • valdad JavaScripti, jQueryt, SCSSi, Giti ja Drupalit heal tasemel;
  • omad töökogemust arendajana vähemalt 2 aastat;
  • oled kasutanud oma töös Drushi, Composerit, Webpacki/Gulpi;
  • mõistad veebipõhiseid teenuseid ja rakendusi;
  • oskad eesti ja inglise keelt heal tasemel.

Kasuks tulevad:

  • teadmised WCAG 2.0 AA standardist;
  • kogemused ReactJS-ga, Redux-ga või MobX-ga ja Material-UI-ga.

Ettevõte pakub

Me pakume:

  • mitmekesist tööd mainekate klientide projektides, kus saad ka sisuliselt kaasa rääkida;
  • kiiret personaalset arengut;
  • motiveerivat palka ning palgatingimuste regulaarset ülevaatust;
  • erialaseid koolitusi;
  • hea vibe’iga motiveeritud ja oskuslikku tiimi;
  • regulaarseid tiimiüritusi;
  • sporditoetust ja igapäevased snäkke kontoris.

Tööpakkumise number
#681780

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. veebruar 2021
Kuulutus sisestati:
5. jaanuar 2021
Front-end arendaja Front-end arendaja

Web Expert OÜ

Web Expert OÜ on 17-aastase tegevuskogemusega kiiresti arenev tarkvaraettevõte, mille eesmärgiks on luua era ja avalikule sektorile kaasaegseid infosüsteeme ning veebilahendusi.

Vaata rohkem

Tööpakkumised, mis võiksid Sulle huvi pakkuda

nädal tagasi
MEHAANIKA OPERAATOR Scanfil OÜ
MEHAANIKA OPERAATOR Scanfil OÜ • Pärnu
Pärnu
FRONT-END ARENDAJA Web Expert OÜ
FRONT-END ARENDAJA Web Expert OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 9
FRONT-END SUPPORT AGENT EU-Supply
9
FRONT-END SUPPORT AGENT EU-Supply • Tallinn
Tallinn
UUS
päev tagasi
MÜÜGIKONSULTANT WEEKENDSHOES PÄRNU ESINDUSES - HEA TÖÖTASU & HUVITAV TÖÖ Weekend Eesti OÜ
UUS
päev tagasi
MÜÜGIKONSULTANT WEEKENDSHOES PÄRNU ESINDUSES - HEA TÖÖTASU & HUVITAV TÖÖ Weekend Eesti OÜ • Pärnu
Pärnu
4 p. tagasi
TOOTMISTÖÖLINE Danspin AS
Alates 6 €/tunnis
4 p. tagasi
TOOTMISTÖÖLINE Danspin AS • Pärnu
Pärnu
ELEKTROONIKATOODETE KOOSTAJA Scanfil OÜ
ELEKTROONIKATOODETE KOOSTAJA Scanfil OÜ • Pärnu
Pärnu
VIP 2
TEHNIK Hydroscand AS
2
3 päeva jäänud
TEHNIK Hydroscand AS • Pärnu
Pärnu
PROJEKTISPETSIALIST DPD Eesti AS
4 päeva jäänud
PROJEKTISPETSIALIST DPD Eesti AS • Harjumaa
Jüri / Aruküla
SENIOR JAVASCRIPT DEVELOPER Barona Eesti OÜ
Alates 5000 €/kuus
SENIOR JAVASCRIPT DEVELOPER Barona Eesti OÜ • Tallinn
Tallinn
4 näd. tagasi