Arst Helsingin ja Uudenmaan sairaanhoitopiirin (Tammisaari/Porvoo) erakorralise meditsiini keskusesse

CVKeskus.ee klient
12000 - 13000 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda arsti Helsingin ja Uudenmaan sairaanhoitopiiri erakorralise meditsiini keskustesse Tammisaaris ja Porvoos.
Pakume nii täis- kui osalise koormusega tööd (1-2 nädalat kuus ja/või valved)

Töötasu täiskoormusega kuni 13 000 eur/kuus.

 5-6. kursuse arstitudengitele saame pakkuda tööd Kotka keskhaiglas. Tööd arvestatakse ülikoolis praktikana.

Kymenlaakso Keskhaiglas on kaasaegne erakorralise meditsiini keskus väga heade diagnostika- ja konsulteerimisvõimalustega.

Keskuses on paralleelselt valves 4 üld/erakorralise meditsiini arsti, kirurg ja sisearst. Konsultantidest on haiglas argipäevadel 8-15 radioloog, neuroloog, KNK-arst, silmaarst, psühhiaater, ööpäevaringselt anestesioloog, naistearst ja lastearst.

Kotka asub 126 km Helsingist itta (4-realine kiirtee, hea bussi- ja rongiühendus). Uue haiglahoone ehitus on lõppjärgus.

Ettevõte pakub vajadusel abi elukoha ja transpordi leidmiseks.

Küsige lisainfot:
apulaisylilääkäri dr. Triinu Piirisild +372 55 234 89
vastuulääkäri dr. K. Fleidervis +358 44 958 27 09

Ootused kandidaadile

Arsti kutse.
Arst peab olema registreeritud Valviras Soomes.
Vähemalt 3 aastane töökogemus antud valdkonnas.
Väga hea soome ja hea rootsi keele oskus
Hea kohanemisoskus uues töökohas.
Kollegiaalne suhtumine töökaaslastele.

Ettevõte pakub

Töötasu kogenud arstile 13 000 eurot kuus.
Töö kiiresti arenevas meditsiiniettevõttes.
Toetavad ja professionaalsed kolleegid.
Ettevõte aitab lahendada olmemuresid - elukoha rent, transport jne.