Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #680105

Vanemelektrik

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Elektri-ja sidevõrgu ehitus-ja hooldustööde teostamine Viljandimaal
elektrivõrgu rikete likvideerimine.

Ootused kandidaadile

Elektriala haridus, valdad eesti keelt ,kasuks tuleb vene keele oskus, B-C kategooria juhtimisõigus, varasem töökogemus elektritöödel, lülitamisõigus 0,4-20kV paigaldistes, kasuks tuleb muhvipaigaldaja tunnistus ja E kategooria juhtimisõiguse omamine.

Ettevõte pakub

Konkurentsivõimelist töötasu
Ametiautot
Head ja toetavat meeskonda
Kaasaegseid töövahendeid, sporditoetus.

C,BE kategooria juhtimisõguse omamine.

Lülitamisõigus 0,4-20kV paigaldistes.

Muhvipaigaldaja tunnistus.

Tööpakkumise number
#680105

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1900 €/kuus
Kuulutus aegub:
14. jaanuar 2021
Kuulutus sisestati:
16. detsember 2020

Firstel Group OÜ on asutatud aastal 2006. Oleme pidevalt oma tegevusalasid laiendanud ja arendanud, jättes põhifookusesse erinevad välielektritööd ning kõik sellega seonduv.

Tegeleme erinevate 0,4 – 35 kV välisvõrkude ja elektripaigaldiste ehitusega – kaabelliinid, sideliinid, õhuliinid, kaitsmed, lülitid, kompakt- ja sisealajaamade ehitus ja paigaldus.

Meil on arvukas ja mitmekesine tehnikapark ning pakume masinaid nii rendiks kui ka kaeve-, korvtõstuki-, paepuurimise-, muttimis- (pinnaseläbindus horisontaalsel meetodil) ning veoteenusteks.

Lisaks teostame erinevate elektripaigaldiste käidukorraldust, paigaldust, hooldust .
Firstel Group OÜomab elektritöödeks kvalifitseeritud personali ning avatud ja motiveerivat töökeskkonda.

Vaata rohkem

Tööpakkumised, mis võiksid Sulle huvi pakkuda

nädal tagasi
OBJEKTIJUHT Teesiht OÜ
OBJEKTIJUHT Teesiht OÜ • Pärnu
Pärnu
VIP 3
4 näd. tagasi
PROFFESIONAL STEEL WORK BURNER Strand Recycling & Trading AS
17 - 24 €/tunnis
3
2 päeva jäänud
3 näd. tagasi
ELEKTRIK Soojusgrupp OÜ
Alates 1300 €/kuus
ELEKTRIK Soojusgrupp OÜ • Pärnu
Pärnu
VIP 1
2 näd. tagasi
PROJEKTIJUHT EHITUSAGENTUUR OÜ
1
PROJEKTIJUHT EHITUSAGENTUUR OÜ • Tallinn
Tallinn
SCOOTER MECHANIC Bolt OÜ
SCOOTER MECHANIC Bolt OÜ • Tartu
Tartu
HOOLDUSSPETSIALIST Saku Metall AS
1 päev jäänud
HOOLDUSSPETSIALIST Saku Metall AS • Tallinn
Tallinn
VÄLISTRASSIDE PAIGALDAJA BAUREXI OÜ
VÄLISTRASSIDE PAIGALDAJA BAUREXI OÜ • Harjumaa
Harjumaa
KASSIIR-KAUBAKÄITLEJA VALGA K-RAUTA KAUPLUSESSE AS Kesko Senukai Estonia
KASSIIR-KAUBAKÄITLEJA VALGA K-RAUTA KAUPLUSESSE AS Kesko Senukai Estonia • Valgamaa
Valgamaa
AUTOTEHNIK Alfacar OÜ
1300 - 2000 €/kuus
AUTOTEHNIK Alfacar OÜ • Pärnu
Pärnu
TEHNIKAJUHT AS ATKO Grupp
TEHNIKAJUHT AS ATKO Grupp • Jõgeva
Jõgeva
Vaata kõiki tööpakkumisi