2023-08-23 14:48:55

Tootearendusjuht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma Rääma tänava mööblitootmise meeskonda TOOTEARENDUSJUHTI, kelle peamiseks ülesandeks tootearendusalase töö tõhus korraldamine ja juhtimine

Tootearendusjuht:

  • mõistab mööbli valmistamise protsessi;
  • leiab võimalusi tooteportfelli optimeerimiseks
  • juhib ja korraldab tootearendus- ja parendusprojekte, toodete optimeerimise projekte;
  • arendab tooteid – valib materjale, konstrueerib ise tooteid.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind oma meeskonda, kui Sul on:

  • „käed külge“ ja „teeme ära“ suhtumine;
  • loogiline, praktiline mõtlemine ja julgus tegutseda;
  • eelnev praktiline töökogemus tislerina või mööblitööstuses;
  • arusaam tootearendusprotsessidest;
  • väga hea arvutikasutamise oskus, majandustarkvaraprogrammidega töötamise kogemus;
  • eesti ning inglise keele oskus kõnes ja kirjas;
  • väga hea suhtlemis- ja koostööoskus, täpsus, iseseisva töötamise ning meeskonnatöö oskused.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • mitmekesist ja põnevat tööd;
  • võimalusi eneseteostuseks rahvusvahelises ettevõttes;
  • sõbralikku ja kokkuhoidvat meeskonda.