2023-08-23 14:48:55

Finantsjuht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda FINANTSJUHTI, kes on ettevõtte juhtkonnale finantsalane strateegiline partner ning kelle peamiseks ülesandeks on ettevõtte finantsvaldkonna ja -osakonna juhtimine.

Finantsjuht:

  • nõustab juhtkonda strateegilistes finantsküsimustes;
  • juhib finantsmeeskonda;
  • koostab eelarve, finantsprognoosid;
  • koostab valdkondlike juhendeid ja haldab protseduure;
  • jälgib tulemusmõõdikute täitmist, protsesside efektiivust ning kasumlikust;
  • leiab ja viib ellu parimad lahendused kulude optimeerimiseks;
  • korraldab erinevate analüüside koostamist ning hindade arvutusi;
  • koostab ja jälgib rahaprognoosid aruandeid;
  • korraldab ettevõtte sisekontrolli erinevates valdkondades;
  • korraldab perioodide sulgemisi ning koostab grupi aruandlust;
  • korraldab seadusest tulenevate andmete kogumise ning esitamine;
  • suhtleb väliste erialaste partneritega (pangad, audiitorid jm);
  • koostab majandusaasta aruande;
  • osaleb majandustarkvara arendusprojektides.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind oma meeskonda, kui Sa:

  • oled valmis töötama Pärnus;
  • suhtled kõnes ja kirjas eesti ning inglise keeles;
  • omad erialast kõrgharidust;
  • omad eelnevat vähemalt 5 aastast kogemust rahvusvahelises suurettevõttes, sh 3 aastast kogemust juhtival koha;
  • oled kõrgetasemeline majandustarkvara kasutaja, eeliseks on eelnev NAV, Axapta ja/või Dynamics 365 kasutamise kogemus;
  • oled inspireeriv juht;
  • oled suurepärane läbirääkija, väga hea suhtlemis- ja koostöö oskusega;
  • oled korrektne, täpne, analüütiline ning süsteemne;
  • oled organiseeritud, iseseisev ning proaktiivne;
  • suudad tulla toime kiirelt muutuvas keskkonnas, oled paindlik ning hea pingetaluvusega.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • võimalusi eneseteostuseks rahvusvahelises ettevõttes;
  • mitmekülgseid omatöötaja soodustusi;
  • sõbralikku, professionaalset ja kokkuhoidvat meeskonda.