Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #677922

Konstruktor-tehnoloog

CVKeskus.ee klient
Saaremaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • objektide mõõdistamine 3D DISTO mõõteseadmega
  • toodete konstrueerimisel tehnoloogiliste lahenduste läbimõtlemine ja väljatöötamine
  • toodete jooniste koostamine ja kooskõlastamine
  • tehnilise dokumentatsiooni väljatöötamine, koostamine
  • muudatuste tegemine juba tootmises olevate toodete dokumentatsioonis ja selle kohta käiva info edastamine
  • aktiivne osalemine meeskonnatöös

Ootused kandidaadile

  • tehniline eri-või kõrgharidus,
  • arvutioskus MC Office, AutoCad LT
  • kohusetundlikkus, täpsus, korrektsus töös ja hea suhtlemisoskus
  • B kategooria autojuhiload
  • kasuks tuleb SOLIDWORKS või SOLID EDGE tarkvara kasutamise kogemus

Ettevõte pakub

Huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd.
Kaasaegseid töötingimusi.
Arenguvõimalusi.

Tööpakkumise number
#677922

Asukoht:
Saaremaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. detsember 2020
Kuulutus sisestati:
27. november 2020

KALLA MÖÖBEL OÜ on eriprojektide järgi kvaliteetset tellimusmööblit valmistav ettevõte.
Seoses 3D tarkvarale üleminekuga otsime oma meekonda täiendust.

Vaata rohkem

Tööpakkumised, mis võiksid Sulle huvi pakkuda

kuu tagasi
SCOOTER MECHANIC Bolt OÜ
kuu tagasi
SCOOTER MECHANIC Bolt OÜ • Tartu
Tartu
2 näd. tagasi
AUTOTEHNIK Alfacar OÜ
1300 - 2000 €/kuus
AUTOTEHNIK Alfacar OÜ • Pärnu
Pärnu
4 näd. tagasi
HOOLDUSTEHNIK HKScan Estonia AS
Kuni 7.9 €/tunnis
2 päeva jäänud
HOOLDUSTEHNIK HKScan Estonia AS • Harjumaa
Tabasalu
OPERAATOR Greiner Packaging AS
OPERAATOR Greiner Packaging AS • Harjumaa
Harjumaa
AUTOLUKKSEPP-ELEKTRIK PRO SERVICE ESTONIA OÜ
Alates 1850 €/kuus
AUTOLUKKSEPP-ELEKTRIK PRO SERVICE ESTONIA OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 2
nädal tagasi
LAOTÕSTUKIJUHT Sakret OÜ
2
4 päeva jäänud
LAOTÕSTUKIJUHT Sakret OÜ • Järvamaa
Järvamaa
AUTOLUKKSEPP-KEEVITAJA PRO SERVICE ESTONIA OÜ
1 päev jäänud
AUTOLUKKSEPP-KEEVITAJA PRO SERVICE ESTONIA OÜ • Tallinn
Tallinn
LAOTÖÖTAJA ETS NORD AS
LAOTÖÖTAJA ETS NORD AS • Tallinn
Tallinn
LIIKURMASINATEHNIK (VANA NARVA MNT. 30/1) BALTIC DEFENCE & TECHNOLOGY OÜ
3 päeva jäänud
LIIKURMASINATEHNIK (VANA NARVA MNT. 30/1) BALTIC DEFENCE & TECHNOLOGY OÜ • Tallinn
Tallinn
TÖÖKOJA SEADMETE TEHNIK Inter Cars Eesti OÜ
TÖÖKOJA SEADMETE TEHNIK Inter Cars Eesti OÜ • Tallinn
Tallinn
Vaata kõiki tööpakkumisi