Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #677650

PEARAAMATUPIDAJA

CVKeskus.ee klient
Saaremaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vastutad ettevõtte raamatupidamistoimingute ja maksuarvestuse korrektsuse ja seaduspärasuse eest ning oled juhtkonnale partneriks finantsplaneerimisel.

Sinu peamisteks tööülessanneteks on:

  • juhtida ja korraldada raamatupidamisüksuse tööd ja tagada kõikide raamatupidamistoimingute õigeaegsus ja korrektsus;
  • tagada korrektne finantsarvestus (eelarvete, prognooside, kuu aruannete ja finantsraportite jne koostamine juhatusele ja grupile);
  • analüüsida, planeerida ja jälgida ettevõtte finantsseisundit, majandustulemusi, rahavoogusid ning finantstehinguid;
  • majandusaasta ja muude finantsaruannete koostamine;
  • palga-ja maksuarvestusele toe pakkumine;
  • esindad ettevõtet suheldes pankade, audiitorite, Maksu-ja Tolliameti ning grupi finantsosakonnaga (olla igakülgseks abiks dokumentide ja informatsiooni koostamisel ja leidmisel);
  • tagada korrektne maksuarvestus – maksude kavandamine ja analüüsimine, statistika-ja maksuaruannete koostamine;
  • koostada eelarved, jälgida kulusid ja analüüsida tulusid ning nõustada juhtkonda;
  • hea arusaam ärijuhtimisest, -rutiinidest, -süsteemidest ja raamatupidamisest ning aktiivne panustamine nende arendamisse;
  • seadusandluses sätestatud statistika koostamine ja esitamine;
  • inventuuride läbiviimise juhtimine.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui Sul on:

  • majandusalane kõrgharidus ja soovitavalt eelnev töökogemus pearaamatupidajana;
  • analüütiline äriline ja strateegiline mõtlemine;
  • maksuseadusandluse väga hea tundmine;
  • finantsanalüüside ja planeerimise oskus;
  • väga hea eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas;
  • iseseisvus, otsustus-ja vastutusvõime;
  • exceli kasutamise oskus väga heal tasemel.

Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel.

Ettevõte pakub

- püsivat ja stabiilset töösuhet;

- motiveerivat töötasu;

- vastutusrikast, väljakutseterohket ja huvitavat tööd;

- võimalust töötada koos tööka ja sõbraliku meeskonnaga;

- kaasaegset töökeskkonda ja kõiki tööks vajalikke vahendeid.

Lisainfo telefonil: +372 5136396 Rena Kaup

Tööpakkumise number
#677650

Asukoht:
Saaremaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. detsember 2020
Kuulutus sisestati:
25. november 2020

Sigma Polymer Group is a leading company in the Nordics in the field of moulding rubber, silicone and polyurethane with a turnover around 250 MSEK. We work in close co-operation with demanding OEM partners as a preferred supplier. Sigma Polymer Group has production in Sweden and Estonia with in total 200 employees. Main application areas are food contact applications in processing equipment or milking industry, wear applications in mining & construction and seal, damp and protective applications in the automotive segment.

Vaata rohkem

Tööpakkumised, mis võiksid Sulle huvi pakkuda

4 näd. tagasi
SWEDISH SPEAKING SPECIALIST, NORDEA ESTONIA Nordea Bank Abp Eesti filiaal
2 päeva jäänud
SWEDISH SPEAKING SPECIALIST, NORDEA ESTONIA Nordea Bank Abp Eesti filiaal • Tallinn
Tallinn
MIDDLE/SENIOR PHP DEVELOPER PLACET GROUP OÜ
Alates 3900 €/kuus
MIDDLE/SENIOR PHP DEVELOPER PLACET GROUP OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 1
JUHIABI MYWORLD ESTONIA OÜ
1
1 päev jäänud
JUHIABI MYWORLD ESTONIA OÜ • Tallinn
Tallinn
3 näd. tagasi
БУХГАЛТЕР MALLORY AUTO OÜ
4 päeva jäänud
БУХГАЛТЕР MALLORY AUTO OÜ • Harjumaa
Maardu
RAAMATUPIDAJA Gemer Grupp OÜ
RAAMATUPIDAJA Gemer Grupp OÜ • Tallinn
Tallinn
2 näd. tagasi
IOS ENGINEER/ANDROID ENGINEER WALLESTER AS
IOS ENGINEER/ANDROID ENGINEER WALLESTER AS • Tallinn
Tallinn
RAAMATUPIDAJA VMT Ehitus AS
RAAMATUPIDAJA VMT Ehitus AS • Viljandimaa