Veel tööpakkumisi

Heida pilk ka tööpakkumistele,
kus palk on suurem kui:

Töö kirjeldus

VIKTRÄ OÜ otsib oma aiamaju tootvasse ettevõttesse Lihulas müügiassistenti.

Ülesandeks on:

  • Kaubanduslik tugi konkreetsele kliendile ja/või tootevaldkonnale
  • Kliendipäringute ja tellimuste iseseisev menetlemine
  • Pakkumiste koostamine, konsulteerides müügimeeskonna ja tootmisega
  • Kaubatarnete kooskõlastamine müügiosakonna, logistikapartnerite ja kliendiga
  • Tellimuste staatuse jälgimine ettevõtte ERP majandustarkvaras ning kliendi ootustega arvestamine
  • Müügistatistika loomine ning esitamine juhtkonnale, müügitulemuste hindamiseks ja prognooside tegemiseks

Ootused kandidaadile

  • Kaubandusalane kutseharidus või hariduse omandamine

  • Praktilised teadmised klienditeenindusest

  • Arvutioskus: MS Office (Excel, Word) kesktase, kasuks tuleb varasem töökogemus ERP majandustarkvaraga

  • Väga hea saksa keele oskus nii kõnes kui kirjas on vajalik!

  • inglise keele oskus

  • Kasuks tuleb vene keele oskus

Ettevõte pakub

  • konkurentsivõimelist töötasu
  • tööalast väljaõpet
  • tööd kiiresti arenevas ettevõttes
  • sõbralikku kollektiivi
  • stabiilset töökohta

Lisainfo

  • Töökoht Vikträ OÜ, Parivere küla, Lääneranna vald 90228 Pärnu mk, Estonia.
Töö esmaspäevast reedeni 8-17 ni.

Tööle asumine koheselt.

Tööpakkumise number
#675717

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 6 - 7 €/tunnis
Kuulutus aegub:
10. detsember 2020
Kuulutus sisestati:
11. november 2020
Müügiassistent (Lihula) Müügiassistent (Lihula)

VIKTRÄ OÜ

Vikträ OÜ on Rootsi juurtega ettevõte, mis tegutsenud Eestis aastast 1994. Meie eesmärgiks on kompromissitu kvaliteet, head partnerlussuhted ning rahulolevad, motiveeritud töötajad.

Vaata rohkem

Tööpakkumised, mis võiksid Sulle huvi pakkuda

nädal tagasi
ADMINISTRAATOR D PÄIKESES (PÄRNU D PÄIKE) D päike
3.48 €/tunnis
ADMINISTRAATOR D PÄIKESES (PÄRNU D PÄIKE) D päike • Pärnu
Pärnu
VIP 1
KLIENDITEENINDAJA Optium Grupp Optika
1
KLIENDITEENINDAJA Optium Grupp Optika • Pärnu
Pärnu
VAHETUSEVANEM ASTRASTAR OÜ
VAHETUSEVANEM ASTRASTAR OÜ • Pärnu
Pärnu
INFOTELEFONI SPETSIALIST (PÄRNU) Sotsiaalkindlustusamet
4 päeva jäänud
INFOTELEFONI SPETSIALIST (PÄRNU) Sotsiaalkindlustusamet • Pärnu
Pärnu
VIP 1
2 näd. tagasi
REKLAAMIMÜÜJA Harjumaa Ühinenud Meedia OÜ
1
REKLAAMIMÜÜJA Harjumaa Ühinenud Meedia OÜ • Tallinn
Tallinn
3 näd. tagasi
KINNISVARAMAAKLER Tõnisson Kinnisvara
2500 - 10000 €/kuus
KINNISVARAMAAKLER Tõnisson Kinnisvara • Pärnu
Pärnu
UUS
15 tundi tagasi
VAHETUSE VANEMA ASETÄITJA SINDI MAXIMASSE (PÄRNU MNT 57) Maxima Eesti OÜ
UUS
VAHETUSE VANEMA ASETÄITJA SINDI MAXIMASSE (PÄRNU MNT 57) Maxima Eesti OÜ • Pärnumaa
Pärnumaa
5 p. tagasi
LETITEENINDAJA SINDI MAXIMAS (PÄRNU MNT 57) Maxima Eesti OÜ
5 p. tagasi
LETITEENINDAJA SINDI MAXIMAS (PÄRNU MNT 57) Maxima Eesti OÜ • Pärnumaa
Pärnumaa
ARBORISTI ABILINE OK ACER OÜ
Alates 6 €/tunnis
ARBORISTI ABILINE OK ACER OÜ • Pärnumaa
Pärnumaa
VAHETUSE VANEM SINDI MAXIMAS (PÄRNU MNT 57) Maxima Eesti OÜ
VAHETUSE VANEM SINDI MAXIMAS (PÄRNU MNT 57) Maxima Eesti OÜ • Pärnumaa
Pärnumaa
Vaata kõiki tööpakkumisi
Müügiassistent (Lihula)