Veel tööpakkumisi

Heida pilk ka tööpakkumistele,
kus palk on suurem kui:

Telli sarnased töökuulutused endale e-postile! Loo otsiagent

Asukoht: Pärnumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 13. oktoober 2020
Kuulutus aegub:11. november 2020
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Töötamine asfalteerimistöödel tee-ehituse objektidel.
Töötamine asfaldilaoturi taga, laoturi plaadi reguleerimine. Peab omama arusaamist õigetest töövõtetest ja oskama tegevust eelnevalt planeerida.

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus plaadioperaatorina. Mehhanismijuhi load tuleksid kasuks.

Pika ajalooga edukas ettevõte pakub kaasaegset ja ühtse meeskonnana toimivat töökeskkonda ja häid töötingimusi, millega kaasneb konkurentsivõimeline palk ja eneseteostuse võimalus. Ka täiendkoolitused on osa pakutavast.

Informatsiooni saamiseks võtta ühendust tel +372 58042374

Tööpakkumise number
#671968

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. november 2020
Kuulutus sisestati:
13. oktoober 2020
Asfalditööline-asfaldilaoturi plaadioperaator Asfalditööline-asfaldilaoturi plaadioperaator

AS YIT Eesti

Ehitus, elamu- ja ärikinnisvara arendus, B2B projektid ja taristuehitus

Vaata rohkem

Tööpakkumised, mis võiksid Sulle huvi pakkuda

VIP 8
3 p. tagasi
TRAKTORIST TALLINNASSE KRAUSBERG EESTI OÜ
8 €/tunnis
8
3 p. tagasi
TRAKTORIST TALLINNASSE KRAUSBERG EESTI OÜ • Tallinn
8 €/tunnis
Tallinn
5 p. tagasi
C-KATEGOORIA AUTOJUHT BALTIC LOGISTIC SOLUTIONS OÜ
1300 - 1700 €/kuus
5 p. tagasi
C-KATEGOORIA AUTOJUHT BALTIC LOGISTIC SOLUTIONS OÜ • Harjumaa
Harjumaa
nädal tagasi
B-KATEGOORIA LUBADEGA TALLINNASSE KULLER-AUTOJUHT DPD Eesti AS
1 päev jäänud
B-KATEGOORIA LUBADEGA TALLINNASSE KULLER-AUTOJUHT DPD Eesti AS • Harjumaa
Jüri / Aruküla
C JA CE KATEGOORIA AUTOJUHT NORDEXPRESS OÜ
Alates 1500 €/kuus
C JA CE KATEGOORIA AUTOJUHT NORDEXPRESS OÜ • Tartu
Tartu
OLMEPRÜGI AUTOJUHT Eesti Keskkonnateenused AS
OLMEPRÜGI AUTOJUHT Eesti Keskkonnateenused AS • Hiiumaa
Hiiumaa
LIINITÖÖLINE Biolan Baltic OÜ
1100 - 2000 €/kuus
LIINITÖÖLINE Biolan Baltic OÜ • Pärnumaa
Pärnumaa
TÕSTUKIJUHT–KOOSTAJA SOOME Bestnet AS
TÕSTUKIJUHT–KOOSTAJA SOOME Bestnet AS • Harjumaa
Harjumaa
VIP 1
AUTOJUHT-KULLER TEKTRANS OÜ
1000 - 1200 €/kuus
1
AUTOJUHT-KULLER TEKTRANS OÜ • Harjumaa
Harjumaa
2 näd. tagasi
PVC AKNA PAIGALDAJA, TARTU ARUTECH PARIMAD AKNAD OÜ
PVC AKNA PAIGALDAJA, TARTU ARUTECH PARIMAD AKNAD OÜ • Tartu
Tartu