Veel tööpakkumisi

Heida pilk ka tööpakkumistele,
kus palk on suurem kui:

Telli sarnased töökuulutused endale e-postile! Loo otsiagent

Asukoht: Pärnumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: 4 - 4.5 €/tunnis
Kuulutus sisestati: 9. oktoober 2020
Kuulutus aegub: 7. november 2020
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks põrandapindade  niiske puhastus  põrandapesumasinaga.

Ootused kandidaadile

Eeldame sinult hoolsust, meeldivat ja viisakat käitumist, oskust märgata puhastamist vajavaid pindu. Kasuks tuleb eelnev töökogemus põrandapesumasinaga.

Pakume sulle võimalust töötada graafiku alusel hommikuses vahetuses (6.00-9.00). Pakume tähtajatut lepingut, korralikke töövahendeid, vajadusel väljaõpet. Lisaks pakume tugevat ja toetavat meeskonda, kes aitavad nõu ja jõuga.

Tööpakkumise number
#671464

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. november 2020
Kuulutus sisestati:
9. oktoober 2020
Põrandapesumasina operaator Pärnusse (osaline tööaeg) Põrandapesumasina operaator Pärnusse (osaline tööaeg)

KRAUSBERG EESTI OÜ

Oleme 100% Eesti erakapitalil põhinev kinnisvara hooldusteeninduse ettevõte aastast 1997 ning meie peamine eesmärk on pakkuda kõrgetasemelist rahvusvahelisele standardile vastavat puhastusteenust.

Vaata rohkem

Tööpakkumised, mis võiksid Sulle huvi pakkuda

VIP 2
2 näd. tagasi
KORISTAJA OSALISE TÖÖAJAGA Pärnamäed OÜ
2
KORISTAJA OSALISE TÖÖAJAGA Pärnamäed OÜ • Pärnu
Pärnu
6 p. tagasi
TOOTMISTÖÖLINE Norma AS
6 p. tagasi
TOOTMISTÖÖLINE Norma AS • Tallinn
Tallinn
6 p. tagasi
МОНТАЖНИК / СБОРЩИК Biuro OÜ
4.3 - 5 €/tunnis
6 p. tagasi
МОНТАЖНИК / СБОРЩИК Biuro OÜ • Tallinn
Tallinn
nädal tagasi
PUHASTUSTEENINDAJA TP Kinnisvarahooldus OÜ
Alates 4.5 €/tunnis
PUHASTUSTEENINDAJA TP Kinnisvarahooldus OÜ • Tallinn
Tallinn
MÜÜGIKONSULTANT PÄRNU K-RAUTA KAUPLUSESSE AS Kesko Senukai Estonia
MÜÜGIKONSULTANT PÄRNU K-RAUTA KAUPLUSESSE AS Kesko Senukai Estonia • Pärnumaa
Pärnumaa
PUHASTUSTEENINDAJA Terstaal OÜ
PUHASTUSTEENINDAJA Terstaal OÜ • Tartu
Tartu
УПАКОВЩИЦА EUROBIO LAB OÜ
Alates 4.96 €/tunnis
УПАКОВЩИЦА EUROBIO LAB OÜ • Tallinn
Tallinn
PUHASTUSTEENINDAJA Stell Eesti AS
PUHASTUSTEENINDAJA Stell Eesti AS • Tartu
Tartu
VIP 2
TÖÖKOJA ASJAAJAJA CVKeskus.ee klient
2
TÖÖKOJA ASJAAJAJA CVKeskus.ee klient • Harjumaa
Jüri / Aruküla
4 näd. tagasi
BUSSIPESIJA Atko Grupp AS
600 €/kuus
1 päev jäänud
BUSSIPESIJA Atko Grupp AS • Tallinn
600 €/kuus
Tallinn
Vaata kõiki tööpakkumisi
Põrandapesumasina operaator Pärnusse (osaline tööaeg)