Veel tööpakkumisi

Heida pilk ka tööpakkumistele,
kus palk on suurem kui:

Telli sarnased töökuulutused endale e-postile! Loo otsiagent

Asukoht: Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 7. oktoober 2020
Kuulutus aegub: 6. november 2020
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Otsime oma Pärnu meeskonda aktiivseid müügiagente. Sinu tööks on Home3 teenuste müük kaubanduskeskustes, ukselt-uksele, messidel ja laatadel.

Ootused kandidaadile

- Naudid inimestega suhtlemist, oled positiivne ja hea läbirääkija

- Oled meeskonnamängija, kuid tead ka isiklike eesmärkide väärtust

- Sind ispireerivad seiklused ja uued väljakutsed

Ettevõte pakub

- Ideaalset töötasu, mille kujundad Sina ise!

- Vingeid tiimikaaslaseid ja veel vingemaid tiimiüritusi

- Vägevate auhindadega müügimänge (soojamaareisid, rahalised auinnad, tehnikavidinad ja palju muud)

- Hüpelauda karjääriks

- Spord ID (100eur kvartalis), omatöötaja soodustused, professionaalsed motivatsiooni- ja müügikoolitused ootavad Sind!

Tööpakkumise number
#671218

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. november 2020
Kuulutus sisestati:
7. oktoober 2020
Müügispetsialist Pärnus! Vinge müügitiim ootab Sind! Müügispetsialist Pärnus! Vinge müügitiim ootab Sind!

TV PLAY BALTICS AS

Vaata rohkem

Tööpakkumised, mis võiksid Sulle huvi pakkuda

3 näd. tagasi
KLIENDITEENINDAJA BIGI BIGI OÜ
900 - 1000 €/kuus
5 päeva jäänud
KLIENDITEENINDAJA BIGI BIGI OÜ • Pärnu
Pärnu
VIP 4
nädal tagasi
TULE LIITU PÄRNU DENIM DREAMI PEREGA! Põldma Kaubanduse AS
800 - 1000 €/kuus
4
TULE LIITU PÄRNU DENIM DREAMI PEREGA! Põldma Kaubanduse AS • Pärnu
Pärnu
2 näd. tagasi
TEENINDAJA Martens Kitchen OÜ
Alates 4.5 €/tunnis
TEENINDAJA Martens Kitchen OÜ • Pärnu
Pärnu
LAOTÖÖTAJA PÄRNU KAUPLUSESSE Jysk Linnen\'n Furniture OÜ
Alates 950 €/kuus
LAOTÖÖTAJA PÄRNU KAUPLUSESSE Jysk Linnen\'n Furniture OÜ • Pärnu
Pärnu
MÜÜGIESINDAJA Soojusgrupp OÜ
1200 - 1800 €/kuus
MÜÜGIESINDAJA Soojusgrupp OÜ • Pärnu
Pärnu
KLIENDITEENINDAJA DANBALT SHOES OÜ
KLIENDITEENINDAJA DANBALT SHOES OÜ • Pärnu
Pärnu
KLIENDITEENINDAJA KODUEKSTRA PÄRNU PORT ARTURI KESKUSES ASUVASSE KAUPLUSESSE (TÄHTAJALINE TÖÖLEPING KUNI 31.12.2020)) Koduekstra OÜ
KLIENDITEENINDAJA KODUEKSTRA PÄRNU PORT ARTURI KESKUSES ASUVASSE KAUPLUSESSE (TÄHTAJALINE TÖÖLEPING KUNI 31.12.2020)) Koduekstra OÜ • Pärnu
Pärnu
MÜÜGIESINDAJA POLTI
1200 - 3500 €/kuus
MÜÜGIESINDAJA POLTI • Pärnu
Pärnu
MÜÜGIEDENDAJA Sanitex OÜ
1 päev jäänud
MÜÜGIEDENDAJA Sanitex OÜ • Pärnu
Pärnu
kuu tagasi
ABIKOKK PÄRNU ALEKSANDRI PUBIS MATHIESEN JA POJAD OÜ
kuu tagasi
ABIKOKK PÄRNU ALEKSANDRI PUBIS MATHIESEN JA POJAD OÜ • Pärnu
Pärnu
Vaata kõiki tööpakkumisi
Müügispetsialist Pärnus! Vinge müügitiim ootab Sind!