Veel tööpakkumisi

Heida pilk ka tööpakkumistele,
kus palk on suurem kui:

Töö kirjeldus

    Otsime oma tiimi endiselt kahte esindajat.

    Tahad müüa tooteid mida kõik tahavad osta? Kui jah siis kandideeri! Kohti on piiratud arv.

    Lühidalt öeldes on Sinu ülesanne viia premium brändi tooted võimalikult paljude klientide omandusse. Et seda saavutada on Sul vaja teha:

  • Müügikohtumisi
  • Lepingute sõlmimisi
  • Müüa ja tutvustada premiumklassi kodumasinaid
  • Aktiivne meeskonnatöö teiste töötajatega.

Ootused kandidaadile

Me ootame Sinult:

Kiiret õppimisvõimet;
Väga head suhtlemisoskust;
Oskust läbirääkimistel edu saavutada;
Head tehnilist taipu;
Töökust;
Sul on B-kategooria juhilubade olemasolu ja auto kasutamise võimalus

    Uuele müügiesindajale pakume alustamiseks ja edu saavutamiseks järgmisi hüvesid:

  • Õpetame tööle asumisel suurepäraseid müügitehnikaid, mida oleme omandanud oma-ala parimatelt koolitajatelt
  • Kliente firma poolt
  • Parimad esindajad võivad saada müügiesindajast tippjuhiks
  • Edumeelset meeskonda
  • Põhikliendid leiame sinu eest, külastad inimesi, kes sind juba ootavad, ei otsi ukselt uksele inimesi.

    Ametikohaga õpid suhtlema, inimesi veenma ning tehinguid lukku lööma. Oskused kogu eluks !

Lisainfo

Tööpakkumise number
#671194

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline
Brutopalk: 1200 - 3500 €/kuus
Kuulutus aegub:
6. november 2020
Kuulutus sisestati:
7. oktoober 2020
Müügiesindaja Müügiesindaja

POLTI

POLTI on müünud Eestis kõige rohkem aurupuhastajaid kui ükski teine ettevõte. Lisaks aurupuhastajate kõrgele nõudlusele pakume lisaks veel tolmuimejaid ja teisi puhastusseadmeid, mis on väga kõrgelt hinnatud.
Tooteid müüakse 50+ riigis üle maailma.
Eestis leiab meie tooteid: Ehituse ABCs, Hansapostis, Stokkeris, Bauhofis, Kaup24s, Reset.ees, Photopointis ning lisaks müüme tooteid läbi tooteesitluste era- ja äriklientidele.

Vaata rohkem

Tööpakkumised, mis võiksid Sulle huvi pakkuda

2 näd. tagasi
MÜÜGIEDENDAJA Sanitex OÜ
MÜÜGIEDENDAJA Sanitex OÜ • Pärnu
Pärnu
VIP 1
3 näd. tagasi
MÜÜGIESINDAJA Forsatek OÜ
1200 - 3000 €/kuus
1
3 päeva jäänud
MÜÜGIESINDAJA Forsatek OÜ • Pärnu
Pärnu
VIP 2
nädal tagasi
MÜÜGIESINDAJA Soojusgrupp OÜ
1200 - 1800 €/kuus
2
MÜÜGIESINDAJA Soojusgrupp OÜ • Pärnu
Pärnu
KLIENDITEENINDAJA Becky AS
1500 €/kuus
KLIENDITEENINDAJA Becky AS • Tallinn
1500 €/kuus
Tallinn
EESTIKEELSED TOOTEKIRJELDUSED (KODUKONTOR) DLB TRADING OÜ
EESTIKEELSED TOOTEKIRJELDUSED (KODUKONTOR) DLB TRADING OÜ • Tallinn
Tallinn
MÜÜGI- JA TURUNDUSASSISTENT Arkogren OÜ
MÜÜGI- JA TURUNDUSASSISTENT Arkogren OÜ • Tallinn
Tallinn
BÜROOASSISTENT Ametro Personalirent OÜ
Alates 1200 €/kuus
BÜROOASSISTENT Ametro Personalirent OÜ • Tallinn
Tallinn
SEKRETÄR/MÜÜGIASSISTENT PRINDI.ME OÜ
SEKRETÄR/MÜÜGIASSISTENT PRINDI.ME OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 2
KLIENDIKONSULTANT EURONICSI PÄRNU ESINDUSES Antista AS
2
KLIENDIKONSULTANT EURONICSI PÄRNU ESINDUSES Antista AS • Pärnu
Pärnu
MÜÜGISEKRETÄR Feb AS
MÜÜGISEKRETÄR Feb AS • Tallinn
Tallinn
Vaata kõiki tööpakkumisi
Müügiesindaja