Veel tööpakkumisi

Heida pilk ka tööpakkumistele,
kus palk on suurem kui:

Telli sarnased töökuulutused endale e-postile! Loo otsiagent
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • 2. jalaväebrigaadi väljaõppe ja lahinguvalmiduse ülesannete täitmise planeerimine ja ettevalmistamine

Ootused kandidaadile

NÕUDMISED KANDIDAADILE

  • Eesti kodakondsus ja vastavus tegevteenistusse astumise nõuetele
  • Ohvitseri sõjaväelise väljaõppe II aste (vähemalt kapteni auaste)
  • Eelnev teenistus kompanii ülemana või pataljoni staabi S-3 ametikohal
  • Inglise keele oskus vähemalt B2 tasemel
  • Valmisolek läbida taustakontroll
  • Hea füüsiline vorm

KANDIDEERIMISEL TULEB KASUKS

  • Õppekogunemiste läbiviimise kogemus
  • Riigisaladuse juurdepääsuloa olemasolu

Ettevõte pakub

OMALT POOLT PAKUME

  • Stabiilset ja kindlat sissetulekut
  • Kaasaegseid töötingimusi
  • Põhipuhkust 35 päeva aastas
  • Enese arendamise ja täiendõppe võimalusi
  • Sportimisvõimalusi
  • Tasuta esmast arstiabi ja täiendõppe võimalusi

Tööpakkumise number
#666906

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 2300 - 2400 €/kuus
Kuulutus aegub:
30. september 2020
Kuulutus sisestati:
8. september 2020
STAABIOHVITSER (S3/7) STAABIOHVITSER (S3/7)

2. jalaväebrigaad

Kaitseressursside ameti värbamiskeskus tegeleb personali värbamisega Kaitseväele. Kaitsevägi on sõjaväeliselt korraldatud valitsusasutus Kaitseministeeriumi valitsemisalas. Kaitseväe peamine ülesanne on tagada valmisolek riigi kaitsmiseks sõjalise tegevusega.

Vaata rohkem

Tööpakkumised, mis võiksid Sulle huvi pakkuda

UUS
11 tundi tagasi
EHITUSSPETSIALIST KASTRE VALLAVALITSUS
UUS
EHITUSSPETSIALIST KASTRE VALLAVALITSUS • Tartumaa
Tartumaa
VIP 2
nädal tagasi
KVALITEEDIKONTROLLI JUHT Acino Estonia OÜ
2
KVALITEEDIKONTROLLI JUHT Acino Estonia OÜ • Tartumaa
Tartumaa
UUS
2 tundi tagasi
OPERATIIVTEENINDAJA TARTUMAA PIIRKONDA Circle K Eesti AS
6.2 - 8.2 €/tunnis
UUS
OPERATIIVTEENINDAJA TARTUMAA PIIRKONDA Circle K Eesti AS • Tartumaa
Tartumaa
5 p. tagasi
METALLITÖÖLINE TERMET OÜ
Alates 1300 €/kuus
5 p. tagasi
METALLITÖÖLINE TERMET OÜ • Tartumaa
Tartumaa
6 p. tagasi
MÜÜJA-KLIENDITEENINDAJA TARTU KVISSENTALI TEENINDUSJAAMA Circle K Eesti AS
950 - 1150 €/kuus
2 päeva jäänud
MÜÜJA-KLIENDITEENINDAJA TARTU KVISSENTALI TEENINDUSJAAMA Circle K Eesti AS • Tartumaa
Tartumaa
6 p. tagasi
METALLILÕIKEPINGI OPERAATOR Oras Metall
1000 - 1500 €/kuus
6 p. tagasi
METALLILÕIKEPINGI OPERAATOR Oras Metall • Tartumaa
Tartumaa
6 p. tagasi
KEEVITAJA-KOOSTAJA Oras Metall
1000 - 1700 €/kuus
6 p. tagasi
KEEVITAJA-KOOSTAJA Oras Metall • Tartumaa
Tartumaa
6 p. tagasi
TREIAL OÜ Diamantek
6 p. tagasi
TREIAL OÜ Diamantek • Tartumaa
Tartumaa
6 p. tagasi
PUHASTUSTEENINDAJA ANNELINNA PIIRKONNAS SOL BALTICS OÜ
6 p. tagasi
PUHASTUSTEENINDAJA ANNELINNA PIIRKONNAS SOL BALTICS OÜ • Tartumaa
Tartumaa
KASSAPIDAJA-MÜÜJA TARTU MAXIMASSE (ANNE 40) Maxima Eesti OÜ
KASSAPIDAJA-MÜÜJA TARTU MAXIMASSE (ANNE 40) Maxima Eesti OÜ • Tartumaa
Tartumaa
Vaata kõiki tööpakkumisi
STAABIOHVITSER (S3/7)