Veel tööpakkumisi

Heida pilk ka tööpakkumistele,
kus palk on suurem kui:

Töö kirjeldus

Otsime oma tiimi endiselt kahte esindajat.

    Tahad müüa tooteid mida kõik tahavad osta? Kui jah siis kandideeri! Kohti on piiratud arv.

    Lühidalt öeldes on Sinu ülesanne viia premium brändi tooted võimalikult paljude klientide omandusse. Et seda saavutada on Sul vaja teha:

  • Müügikohtumisi
  • Lepingute sõlmimisi
  • Müüa ja tutvustada premiumklassi kodumasinaid
  • Aktiivne meeskonnatöö teiste töötajatega.

Ootused kandidaadile

Me ootame Sinult:

Kiiret õppimisvõimet;
Väga head suhtlemisoskust;
Oskust läbirääkimistel edu saavutada;
Head tehnilist taipu;
Töökust;
Sul on B-kategooria juhilubade olemasolu ja auto kasutamise võimalus

    Uuele müügiesindajale pakume alustamiseks ja edu saavutamiseks järgmisi hüvesid:

  • Õpetame tööle asumisel suurepäraseid müügitehnikaid, mida oleme omandanud oma-ala parimatelt koolitajatelt
  • Kliente firma poolt
  • Parimad esindajad võivad saada müügiesindajast tippjuhiks
  • Edumeelset meeskonda
  • Põhikliendid leiame sinu eest, külastad inimesi, kes sind juba ootavad, ei otsi ukselt uksele inimesi.

Lisainfo

Tööpakkumise number
#666479

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline
Brutopalk: 1200 - 3500 €/kuus
Kuulutus aegub:
3. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
4. september 2020
Müügiesindaja Müügiesindaja

POLTI

POLTI on müünud Eestis kõige rohkem aurupuhastajaid kui ükski teine ettevõte. Lisaks aurupuhastajate kõrgele nõudlusele pakume lisaks veel tolmuimejaid ja teisi puhastusseadmeid, mis on väga kõrgelt hinnatud.
Tooteid müüakse 50+ riigis üle maailma.
Eestis leiab meie tooteid: Ehituse ABCs, Hansapostis, Stokkeris, Bauhofis, Kaup24s, Reset.ees, Photopointis ning lisaks müüme tooteid läbi tooteesitluste era- ja äriklientidele.

Vaata rohkem

Tööpakkumised, mis võiksid Sulle huvi pakkuda

nädal tagasi
MÜÜGIKONSULTANT ONOFF Jaekaubanduse OÜ
MÜÜGIKONSULTANT ONOFF Jaekaubanduse OÜ • Pärnu
Pärnu
2 näd. tagasi
MÜÜJA-KLIENDITEENINDAJA JAHONTS EST OÜ
750 - 1200 €/kuus
MÜÜJA-KLIENDITEENINDAJA JAHONTS EST OÜ • Pärnu
Pärnu
VIP 3
KAUPLUSE JUHATAJA Handymann OÜ
3
KAUPLUSE JUHATAJA Handymann OÜ • Pärnu
Pärnu
VIP 1
3 näd. tagasi
KLIENDITEENINDAJA Optium Grupp Optika
1
4 päeva jäänud
KLIENDITEENINDAJA Optium Grupp Optika • Pärnu
Pärnu
4 näd. tagasi
MÜÜJA-KLIENDITEENINDAJA Karupoeg Puhh OÜ
1 päev jäänud
MÜÜJA-KLIENDITEENINDAJA Karupoeg Puhh OÜ • Pärnu
Pärnu
VIP 5
TULE LIITU PÄRNU DENIM DREAMI PEREGA! Põldma Kaubanduse AS
800 - 1000 €/kuus
5
TULE LIITU PÄRNU DENIM DREAMI PEREGA! Põldma Kaubanduse AS • Pärnu
Pärnu
MÜÜGIESINDAJA-LOGISTIK, TARTU ARUTECH PARIMAD AKNAD OÜ
MÜÜGIESINDAJA-LOGISTIK, TARTU ARUTECH PARIMAD AKNAD OÜ • Tartu
Tartu
KALALANTIDE TOOTMINE Finesta Baltic OÜ
KALALANTIDE TOOTMINE Finesta Baltic OÜ • Pärnu
Pärnu
KALASTUSLANTIDE VALMISTAJA Humanlink Estonia OÜ
5 päeva jäänud
KALASTUSLANTIDE VALMISTAJA Humanlink Estonia OÜ • Pärnu
Pärnu
HARIDUSTOODETE MÜÜGIESINDAJA LÕUNA-EESTI PIIRKONDA A&T TRADING OÜ
1200 - 1800 €/kuus
HARIDUSTOODETE MÜÜGIESINDAJA LÕUNA-EESTI PIIRKONDA A&T TRADING OÜ • Tartu
Tartu
Vaata kõiki tööpakkumisi
Müügiesindaja