Veel tööpakkumisi

Heida pilk ka tööpakkumistele,
kus palk on suurem kui:

Telli sarnased töökuulutused endale e-postile! Loo otsiagent
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • Töötad igapäevaselt personali andmesüsteemidega (RTIP, BALTPERS, SAP, AXAPTA, jm), korraldades õigete andmete õigeaegse olemasolu.

  • Analüüsid andmesüsteemide kasutamist ja kasutamisvajadust ning annad andmesüsteemide arendamiseks sisendeid, et muuta need funktsionaalsemaks ja vajadustele vastavamaks.

  • Teed oma valdkonnas erinevaid statistilisi ülevaateid ja sellest lähtudes valdkonna parendusettepanekuid.

  • Haldad ja korraldad puhkuseid ja lähetusi.

  • Nõustad 1JVBr isikkoosseisu oma valdkonnas

Nõudmised kandidaadile

  • Vähemalt I astme kõrgharidust (diplom või bakalaureus).
  • Oskust töötada andmetega, elektrooniliste andmebaasidega ja dokumentidega.
  • Väga head eesti keele oskust ning inglise keele oskust kesktasemel
  • Kontoritarkvara valdamist (Microsoft Office programmid, Word, PowerPoint, Excel, Outlook).
  • Valmisolekut läbida Kaitseväe poolset taustakontrolli

KANDIDEERIMISEL ANNAVAD EELISE

  • Eelnev kogemus avalikus sektoris, Kaitseväes või personalivaldkonnas.

Ettevõte pakub

OMALT POOLT PAKUME

  • Põhipuhkust 35 päeva aastas
  • Stabiilset sissetulekut
  • Suurepäraseid sportimisvõimalusi
  • Usaldusväärset ja kindlat töösuhet
  • Arenguvõimalusi ning erialaseid täienduskoolitusi
  • Meeldivat ja kokkuhoidvat meeskonda
  • Bussitransport suunal Rakvere-Tapa-Rakvere ja Tallinn-Tapa-   Tallinn;

TÖÖTASU

Katseajal 1280 eurot (bruto), peale katseaega 1380 eurot (bruto) kuus

Tööpakkumise number
#660731

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1280 - 1380 €/kuus
Kuulutus aegub:
18. august 2020
Kuulutus sisestati:
28. juuli 2020
Personalijaoskonna spetsialist Personalijaoskonna spetsialist

1. jalaväebrigaad

1. jalaväebrigaad on Kaitseväe peamine manööverüksus, kuhu kuulub enamik ajateenistuse jooksul väljaõpetatavatest üksustest. Brigaadi koosseisu kuuluvad tegevväelastest koosnev kiirreageerimisvõimega jalaväepataljon Scoutspataljon, Kalevi- ja Viru jalaväepataljonid, tagalapataljon, pioneeripataljon, õhutõrjepataljon ning suurtükiväepataljon.

Vaata rohkem

Tööpakkumised, mis võiksid Sulle huvi pakkuda

VIP 1
3 näd. tagasi
LOGISTIK EGESTEN TRANSPORT OÜ
1
LOGISTIK EGESTEN TRANSPORT OÜ • Rakvere
Rakvere
4 näd. tagasi
PERSONALISPETSIALIST Bauhof Group AS
2 päeva jäänud
PERSONALISPETSIALIST Bauhof Group AS • Tallinn
Tallinn
VIP 1 UUS
päev tagasi
TOOTMISE ASSISTENT Aru Grupp AS
1 UUS
päev tagasi
TOOTMISE ASSISTENT Aru Grupp AS • Lääne-Virumaa
nädal tagasi
MÜÜGISPETSIALIST Tele2 Eesti AS
4 päeva jäänud
MÜÜGISPETSIALIST Tele2 Eesti AS • Rakvere
Rakvere
2 näd. tagasi
TOOTMISE ASSISTENT/LOGISTIK Rakvere Metsamajand AS
1 päev jäänud
TOOTMISE ASSISTENT/LOGISTIK Rakvere Metsamajand AS • Rakvere
Rakvere
KLIENDIHALDUR SPORDIKLUBI NORD MTÜ
KLIENDIHALDUR SPORDIKLUBI NORD MTÜ • Tallinn
Tallinn
KLIENDIKONSULTANT Runikon Retail OÜ (IKEA Estonia)
7 €/tunnis
KLIENDIKONSULTANT Runikon Retail OÜ (IKEA Estonia) • Tallinn
7 €/tunnis
Tallinn
KLIENDITEENINDAJA/ ADMINISTRAATOR-TALLINNAS Best4U OÜ
KLIENDITEENINDAJA/ ADMINISTRAATOR-TALLINNAS Best4U OÜ • Tallinn
Tallinn
DISPETSER Falck Autoabi OÜ
1300 - 1500 €/kuus
DISPETSER Falck Autoabi OÜ • Tallinn
Tallinn
KESKLINNA POLITSEIJAOSKONNA KORRAPIDAJA Politsei- ja Piirivalveamet
KESKLINNA POLITSEIJAOSKONNA KORRAPIDAJA Politsei- ja Piirivalveamet • Tallinn
Tallinn
Vaata kõiki tööpakkumisi
Personalijaoskonna spetsialist