Veel tööpakkumisi

Heida pilk ka tööpakkumistele,
kus palk on suurem kui:

Telli sarnased töökuulutused endale e-postile! Loo otsiagent
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Peamiseks tööülesandeks on klientide asjatundlik ja rõõmsameelne teenindamine liha- ja kulinaaria osakonnas, kauba väljapanek, realiseerimisaegade kontroll, osakonna korrashoid.

Nõudmised kandidaadile

    Sobiv kandidaat

  • on koostöövalmis, sõbralik ja viisakas suhtleja
  • on positiivse ja elurõõmsa hoiakuga
  • soovib töötada klienditeeninduse valdkonnas
  • on valmis töötama graafiku alusel

Ettevõte pakub

    Pakume Sulle

  • püsivat töökohta usaldusväärses ettevõttes
  • väljaõpet ja juhendamist kohapeal
  • huvitavat ja mitmekülgset tööd klienditeeninduse valdkonnas
  • omatöötaja soodustusi ostlemisel, sportimisel ning lõbusaid ühisüritusi
  • paindlikku töögraafikut

Tööpakkumise number
#660092

Asukoht:
Laagri, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
Töö sobib ka vähenenud töövõimega inimesele palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. august 2020
Kuulutus sisestati:
23. juuli 2020
Klienditeenindaja Laagri Maksimarketisse (Coop Harju) Klienditeenindaja Laagri Maksimarketisse (Coop Harju)

Harju Tarbijate Ühistu

Harju Tarbijate Ühistu alguseks loetakse aastat 1909, mil asutati Viinistu ja Turbuneeme Tarbijate Ühistud ning Kuusalu Tarvitajate Ühistu. Tänane nimi võeti kasutusele 1993. aastal. Harju Tarbijate Ühistu tegevuspiirkonnaks on Harjumaa ning Tallinn. Ühistul on kokku 720 töötajat, 1882 liiget ehk klientomanikku ja 26 kauplust, sh Coop Maksimarketid, Coop Konsumid, Coop väikepoed ning Coop Ehituskeskus.

Vaata rohkem

Tööpakkumised, mis võiksid Sulle huvi pakkuda

nädal tagasi
KAUBA KOMPLEKTEERIJA Karlskroona OÜ
Kuni 1600 €/kuus
KAUBA KOMPLEKTEERIJA Karlskroona OÜ • Harjumaa
Loo
2 näd. tagasi
УПАКОВЩИЦА Smarten Logistics AS
УПАКОВЩИЦА Smarten Logistics AS • Tallinn
Tallinn
PAKKIJA Janere OÜ
PAKKIJA Janere OÜ • Harjumaa
Harjumaa
LAAGRI KAUPLUSE TEHNIKAOSAKONNA KLIENDITEENINDAJA Bauhof Group AS
LAAGRI KAUPLUSE TEHNIKAOSAKONNA KLIENDITEENINDAJA Bauhof Group AS • Tallinn
Tallinn
TOOTMISTÖÖLINE PALDISKISSE AS Paldiski Tsingipada
TOOTMISTÖÖLINE PALDISKISSE AS Paldiski Tsingipada • Harjumaa
Paldiski
VIP 9
LAOTÖÖLINE Kaarli Ladu OÜ
9
2 päeva jäänud
LAOTÖÖLINE Kaarli Ladu OÜ • Tallinn
Tallinn
3 näd. tagasi
KLIENDITEENINDAJA Ailender Group OÜ Hr. Mauruse Pubi
Kuni 6 €/tunnis
KLIENDITEENINDAJA Ailender Group OÜ Hr. Mauruse Pubi • Tallinn
Tallinn
KLIENDITEENINDAJA KAJAKAS PIZZA OÜ
KLIENDITEENINDAJA KAJAKAS PIZZA OÜ • Tallinn
Tallinn
LAAGRI KAUPLUSE LAOMEES Bauhof Group AS
LAAGRI KAUPLUSE LAOMEES Bauhof Group AS • Tallinn
Tallinn
СОРТИРОВЩИЦА ПАРКЕТНЫХ/МЕБЕЛЬНЫХ ЗАГОТОВОК TECHNOMAR & ADREM AS
СОРТИРОВЩИЦА ПАРКЕТНЫХ/МЕБЕЛЬНЫХ ЗАГОТОВОК TECHNOMAR & ADREM AS • Tallinn
Tallinn
Vaata kõiki tööpakkumisi
Klienditeenindaja Laagri Maksimarketisse (Coop Harju)