Veel tööpakkumisi

Heida pilk ka tööpakkumistele,
kus palk on suurem kui:

Töö kirjeldus

    Tahad müüa tooteid mida kõik tahavad osta? Kui jah siis kandideeri! Kohti on piiratud arv.

    Lühidalt öeldes on Sinu ülesanne viia premium brändi tooted võimalikult paljude klientide omandusse. Et seda saavutada on Sul vaja teha:

  • Müügikohtumisi
  • Lepingute sõlmimisi
  • Müüa ja tutvustada premiumklassi kodumasinaid
  • Aktiivne meeskonnatöö teiste töötajatega.

Nõudmised kandidaadile

Me ootame Sinult:

Kiiret õppimisvõimet;
Väga head suhtlemisoskust;
Oskust läbirääkimistel edu saavutada;
Head tehnilist taipu;
Töökust;
Sul on B-kategooria juhilubade olemasolu ja auto kasutamise võimalus

    Uuele müügiesindajale pakume alustamiseks ja edu saavutamiseks järgmisi hüvesid:

  • Õpetame tööle asumisel suurepäraseid müügitehnikaid, mida oleme omandanud oma-ala parimatelt koolitajatelt
  • Kliente firma poolt
  • Parimad esindajad võivad saada müügiesindajast tippjuhiks
  • Edumeelset meeskonda

    Arvesta, et esimesed 2 nädalat läheb enamasti sisse-elamiseks ja töövõtete selgeks saamiseks. Pärast seda oled juba meeskonnas tubli alustaja ning saad juba klientidelt head tagasisidet oma töö eest ning edaspidi läheb töö juba väga nauditavalt.

Lisainfo

Tööpakkumise number
#656345

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline
Brutopalk: 1200 - 3500 €/kuus
Kuulutus aegub:
28. juuli 2020
Kuulutus sisestati:
29. juuni 2020
Müügiesindaja Müügiesindaja

POLTI

POLTI on müünud Eestis kõige rohkem aurupuhastajaid kui ükski teine ettevõte. Lisaks aurupuhastajate kõrgele nõudlusele pakume lisaks veel tolmuimejaid ja teisi puhastusseadmeid, mis on väga kõrgelt hinnatud.
Tooteid müüakse 50+ riigis üle maailma.
Eestis leiab meie tooteid: Ehituse ABCs, Hansapostis, Stokkeris, Bauhofis, Kaup24s, Reset.ees, Photopointis ning lisaks müüme tooteid läbi tooteesitluste era- ja äriklientidele.

Vaata rohkem

Tööpakkumised, mis võiksid Sulle huvi pakkuda

2 näd. tagasi
KLIENDITEENINDAJA/ LAOTÖÖTAJA AD BALTIC AS
KLIENDITEENINDAJA/ LAOTÖÖTAJA AD BALTIC AS • Pärnu
Pärnu
nädal tagasi
MÜÜGIJUHT POLTI
1200 - 3500 €/kuus
MÜÜGIJUHT POLTI • Pärnu
Pärnu
3 näd. tagasi
MÜÜJA Masku Baltic OÜ
850 - 1300 €/kuus
5 päeva jäänud
MÜÜJA Masku Baltic OÜ • Pärnu
Pärnu
TOOTMISTÖÖLINE, AJUTINE RUUKKI PRODUCTS AS
5.5 €/tunnis
3 päeva jäänud
TOOTMISTÖÖLINE, AJUTINE RUUKKI PRODUCTS AS • Pärnu
Pärnu
MÜÜGIJUHT / МЕНЕДЖЕР ПО ПРОДАЖАМ DGM Shipping AS
1200 - 1900 €/kuus
MÜÜGIJUHT / МЕНЕДЖЕР ПО ПРОДАЖАМ DGM Shipping AS • Tallinn
Tallinn
TULE KLIENDITEENINDAJAKS PÄRNU UUDE AVATAVASSE INSTRU KAUPLUSESSE Instrumentarium Optika OÜ
TULE KLIENDITEENINDAJAKS PÄRNU UUDE AVATAVASSE INSTRU KAUPLUSESSE Instrumentarium Optika OÜ • Pärnu
Pärnu
VIP 2
PARTNERSUHETE JUHT AutoPayments OÜ
1000 - 4500 €/kuus
2
PARTNERSUHETE JUHT AutoPayments OÜ • Tallinn
Tallinn
MÜÜGIESINDAJA KARIA OÜ
MÜÜGIESINDAJA KARIA OÜ • Tallinn
Tallinn
AUTOPESIJA AMSERV PÄRNU ESINDUSSE Amserv Grupi AS
AUTOPESIJA AMSERV PÄRNU ESINDUSSE Amserv Grupi AS • Pärnu
Pärnu
VIP 5
MÜÜGIESINDAJA CERTES.EE OÜ
Alates 935 €/kuus
5
MÜÜGIESINDAJA CERTES.EE OÜ • Tallinn
Tallinn
Vaata kõiki tööpakkumisi
Müügiesindaja