2023-08-23 14:48:55

Eesti keele ja kirjanduse õpetaja

CVKeskus.ee klient
1415 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime eesti keele ja kirjanduse õpetajat alates 2020/2021 õppeaastast.

Hea ajakirjanik, keeletoimetaja - see kuulutus on ka Sinule!

Kui Sinu töö pandi paremate olude ootel pausile, siis tulevase lugeja koolitamine on igikestev. Paljud meist on distantsõppe ajal saanud õpetaja kutset proovida.

Rae vallas on 740 õpilasega põhikool, kus vajatakse koostöiseid ja uuendusmeelseid õpetajaid, kellel on hea keeletunnetus ja armastus lugemise vastu.

Miks mitte avastada uus eluKUTSE?!

Ehk leiad just nüüd oma päevas AJA, et õpetada lastele teadmisi keeles ja KIRJANDUSES.

Ootused kandidaadile

Palume esitada motiveeritud avaldus koos CV, kvalifikatsioonile vastava lõputunnistuse ja akadeemilise õiendiga.

Omalt poolt pakume modernset ja innovaatilist töökeskkonda, aktiivset meeskonda, sportimisvõimalusi ja ühisüritusi. Palk üldtööaega mahtuva 21 kontakttunni korral on 1415.- eurot.

Lisainfo https://jarvekyla.edu.ee/