2023-08-23 14:48:55

Ehitustööline

CVKeskus.ee klient
2000 - 4000 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Ehitusmehed Soome

Kas tahaksid töötada Soomes ehitusalal? Barona Rakennus Oy otsib oma klientidest ettevõtetele töötajaid ehitustöödele Helsingi piirkonnas.

Otsime ehitajaid erinevatele töökohtadele abitöölistest oskustöölisteni. Nii uusehitiste kui ka remonditööde objektid asuvad pealinnapiirkonnas, kus transpordiühendus on hea.

Ootused kandidaadile

Nõudmised kandidaadile:
• tööohutuskaart (vajadusel abistame kaardi taotlemisel)
• hea töömotivatsioon ja kogemus ehitusvaldkonnas
• valmisolek elada ja töötada tööpäevadel Soomes
• soome või inglise keele oskus suhtlustasandil
Abistame uusi töötajaid järgmistes küsimustes:
• Barona kontaktisik on abiks kogu töösuhte ajal
• eluaseme leidmine: meie kaudu saad vajadusel ka majutuse
• anname nõu Soome isikukoodi, maksukaardi ja maksukoodi saamisel

Ettevõte pakub

Pakume:
võimalust pikaajaliseks töösuhteks
mitmekesiseid tööülesandeid ja turvalisi töötingimusi
• konkurentsivõimelist ning kollektiivlepingu tingimustele vastavat palka
• töötervishoiuteenuseid
Töö alustamine on kiire ja lihtne. Saad Baronast ehitustöödeks vajalikud tööriided ja -jalatsid. Maksame ehitusvaldkonna kollektiivlepingu tingimustele ning erialastele oskustele ja kogemustele vastavat palka. Pakume erinevaid tööülesandeid nii abitöölistele kui ka oskustöölistele.
Võta julgesti ühendust ja tule Soome tööle!
Lisateavet tööülesannete kohta annab eesti ja soome keeles Tavo Pikkmets Barona Rakennus Oy-st, kui helistad telefonil +358 50 476 2898 või e-maili teel tavo.pikkmets(ät)barona.fi