2023-08-23 14:48:55

Teabevara ärikliendi konsultant

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda ärikliendi konsultanti, kelle tööks on oma valdkonna spetsialistidele ja juhtidele mõeldud praktilise ja professionaalse teabevara müük telefoni teel.

Ootused kandidaadile

Oled see, keda ootame, kui Sa:
• oled valmis tegema aktiivset müügitööd;
• oled meeskonnamängija, kuid tead ka isiklike eesmärkide väärtust;
• oled loomult uudishimulik ja kiire õppija;
• saavutad inimestega hea kontakti ning Sul on suurepärane veenmisoskus;
• oled positiivne ja hea pingetaluvusega;
• valdad väga hästi eesti keelt nii kõnes kui kirjas.

Ettevõte pakub

Uuele kolleegile pakume:
• arendavat, huvitavat ja vastutusrikast tööd;
• edukate müükide puhul väga head töötasu;
• sõbralikku ja toetavat meeskonda;
• võimalust osaleda Äripäeva konverentsidel;
• tervelt 35 puhkusepäeva aastas;
• professionaalseid ja arendavaid müügikoolitusi;
• väga soodsaid sportimisvõimalusi.

Lisainfo

Töötasu koosneb põhitasust + motiveerivast tulemustasust.