2023-08-23 14:48:55

Müügiassistent

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma peaesindusse särasilmselt ja kohusetundlikku müügiassistenti.

Ootused kandidaadile

Meie tulevasel müügiassistenil särab naeratus ka pingelisel ajal ja ta oskab mõelda "kastist välja". Oled sobiv kandidaat, kui valdad suhtlustasandil eesti, vene ja inglise keelt ning oled kiire, täpne ning postiivne.

Müügiassistendi peamisteks tööülesanneteks on müügidokumentatsiooni ja autode tellimise administreerimine (sh. kirjavahetus tehastega, tellimuste ja arvete jälgmine, infovahetus jms). Vajadusel abistab müügisekretär ka sekretäri (kõnedele vastamine, e- posti haldamine, külaliste vastuvõtt ja koosolekute organiseerimine).

Miks kandideerida? Pakume arendavat tööd maailmaklassi brändidega, väga professionaalset ja sõbralikku meeskonda ning arenguvõimalusi suures organisatsioonis. Pakume igakülgset tuge sisseelamisel ning paindlikku tööaega.

Lisainfo: töökoht asub meie peamajas, Järvevana tee 11, Tallinn. Osaline tööaeg, 20h nädalas (s.o 50% tööaeg) E- R vastavalt kokkulepitud kellaaegadel.