2023-08-23 14:48:55

Autojuht

CVKeskus.ee klient
Alates 1280 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

1) töötamine erinevatel transpordivahenditel (vakuumauto, laadur, kastauto 10 tn)/ работа на разных видах транспорта (вакуумная машина, телескопный погрузчик, грузовой автомобиль 10 тн)
2) kaupade transportimine ja ladustamine laaduriga/ перевозка и складирование материалов фронтальным погрузчиком
3) puhastusseadmete ja kanalisatsioonisüsteemide puhastamine/ очистка замывного оборудования и наружних канализационных систем
4) masuudireservuaaride puhastamine ja läbipesemine/ зачистка и промывка мазутных резервуаров
5) vee- ja kanalisatsioonitorustike avariide likvideerimine/ ликвидация аварий на водопроводных и канализационных трубопроводах
6) transpordivahendite hooldusremondi teostamine/ несложное техобслуживание транспортных средств

Ootused kandidaadile

B- Ja C-kategooria juhilubade omamine/ Водительские категории B и C.
eelnev töökogemus tõstukil, laaduril/ / желательно предыдущий опыт работы на погрузчике
hea tervislik seisund/ хорошее состояние здоровья
valmisolek tööks välitingimustes/ готовность работать на улице
Kasuks tuleb ADR-kohase koolituse tunnistuse olemasolu/ Сертификат ADR будет преимуществом

Ettevõte pakub

püsivat tööd kindlas ettevõttes/
постоянная работа на стабильном предприятии
häid töötingimusi/ хорошие условия труда
erialaseid täiendkoolitusi/ обучение за счет фирмы
toredat kollektiivi/ хороший коллектив

Lisainfo

Lisainfot küsige numbrilt 5344 5489 (Mihhail Kuznetsov)
За дополнительной информацией обращайтесь по телефону 5344 5489 (Михаил Кузнецов)