2023-08-23 14:48:55

PHP ja Vue.js arendaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Sinu töö sisuks on uute veebipõhiste rakenduste loomine ning eelnevalt loodud lahenduste edasiarendamine ja hooldus. Vajalik on PHP ja JavaScript OOP oskus. REST ja SQL põhimõtete tundmine on vajalik.

Ootused kandidaadile

Otsime just Sind, kui:
• tead, mis on ES6 ning huvitud Vue.js platvormist
• Sul on OOP PHP kogemus ja tead vähemalt kahte PHP MVC platvormi ning nende tugevusi-nõrkusi
• oled töötanud SQL põhiste andmebaasidega
• suurete andmete sünkroonis hoidmine erinevate süsteemide vahel on Sulle põnev väljakutse
• suudad mitmekihilisi hargnevaid REST API päringud vanaemale lahti seletada
• valdad eesti ja suhtlustasandil inglise keelt
• Sind iseloomustab hea eneseväljendusoskus, võime iseseisvalt töötada, loov mõtlemine, hea pingetaluvus ja avatus

Pakume Sulle mitmekülgset tööd rahvusvahelises IT-ettevõttes, noort ja rõõmsat kollektiivi ja tööle väärilist tasu. Pärast katseaega võid oma töötegemise kohta ja aega ise vabalt planeerida. Samuti on loodud kõik eeldused kaugtöö tegemiseks. Lisaks pakume Sulle spordikompensatsiooni, täis ergonoomilist töökohta, toetame Sind programmeerimis oskuste täiendamisel viies läbi koolituspäevi.