Veel tööpakkumisi

Heida pilk ka tööpakkumistele,
kus palk on suurem kui:

Töö kirjeldus

Tahad müüa tooteid mida kõik tahavad osta? Kui jah siis kandideeri! Kohti on piiratud arv.

Lühidalt öeldes on Sinu ülesanne viia premium brändi tooted võimalikult paljude klientide omandusse. Et seda saavutada on Sul vaja teha:

  • Müügikohtumisi
  • Lepingute sõlmimisi
  • Müüa ja tutvustada premiumklassi kodumasinaid
  • Aktiivne meeskonnatöö teiste töötajatega.

Nõudmised kandidaadile

Me ootame Sinult:

Kiiret õppimisvõimet;
Väga head suhtlemisoskust;
Oskust läbirääkimistel edu saavutada;
Head tehnilist taipu;
Töökust;
Sul on B-kategooria juhilubade olemasolu ja auto kasutamise võimalus

Uuele müügiesindajale pakume alustamiseks ja edu saavutamiseks järgmisi hüvesid:

  • Õpetame tööle asumisel suurepäraseid müügitehnikaid, mida oleme omandanud oma-ala parimatelt koolitajatelt
  • Kliente firma poolt
  • Parimad esindajad võivad saada müügiesindajast tippjuhiks
  • Edumeelset meeskonda

Arvesta, et esimesed 2 nädalat läheb enamasti sisse-elamiseks ja töövõtete selgeks saamiseks. Pärast seda oled juba meeskonnas tubli alustaja ning saad juba klientidelt head tagasisidet oma töö eest ning edaspidi läheb töö juba väga nauditavalt.

Lisainfo

Soovin kandideerida
Tööpakkumise number
#635355

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Brutopalk: 1400 - 3000 €/kuus
Kuulutus aegub:
12. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
14. jaanuar 2020
Müügiesindaja

POLTI

POLTI on müünud Eestis kõige rohkem aurupuhastajaid kui ükski teine ettevõte. Lisaks aurupuhastajate kõrgele nõudlusele pakume lisaks veel tolmuimejaid ja teisi puhastusseadmeid, mis on väga kõrgelt hinnatud.
Tooteid müüakse 50+ riigis üle maailma.
Eestis leiab meie tooteid: Ehituse ABCs, Hansapostis, Stokkeris, Bauhofis, Kaup24s, Reset.ees, Photopointis ning lisaks müüme tooteid läbi tooteesitluste era- ja äriklientidele.

Vaata rohkem

Tööpakkumised, mis võiksid Sulle huvi pakkuda

2 näd. tagasi
MÜÜGIKONSULTANT Nicorex Baltic OÜ
700 - 1000 €/kuus
MÜÜGIKONSULTANT Nicorex Baltic OÜ • Pärnu
Pärnu
6 p. tagasi
KLIENDITEENINDAJA URR & NURR PÄRNU KAUPLUSES ORHIDAALIA OÜ
6 p. tagasi
KLIENDITEENINDAJA URR & NURR PÄRNU KAUPLUSES ORHIDAALIA OÜ • Pärnu
Pärnu
VIP 3
nädal tagasi
VASTUVÕTUADMINISTRAATOR Strand AS
3
VASTUVÕTUADMINISTRAATOR Strand AS • Pärnu
Pärnu
VIP 3
KLIENDITEENINDAJA OSALISE VÕI TÄISKOORMUSEGA DANBALT SHOES OÜ
3
KLIENDITEENINDAJA OSALISE VÕI TÄISKOORMUSEGA DANBALT SHOES OÜ • Pärnu
Pärnu
ÖÖVAHETUSE PAKKIJA-TRANSPORTTÖÖLINE Danspin AS
Alates 5 €/tunnis
ÖÖVAHETUSE PAKKIJA-TRANSPORTTÖÖLINE Danspin AS • Pärnu
Pärnu
LAOMEES DECORA KAUPLUSE LAOS Decora AS
LAOMEES DECORA KAUPLUSE LAOS Decora AS • Pärnu
Pärnu
KVALITEEDIKONTROLL Danspin AS
KVALITEEDIKONTROLL Danspin AS • Pärnu
Pärnu
3 näd. tagasi
KÕNEKESKUSE OPERAATOR VENE KEELE OSKUSEGA Elektritakso OÜ
4 - 7 €/tunnis
KÕNEKESKUSE OPERAATOR VENE KEELE OSKUSEGA Elektritakso OÜ • Pärnu
Pärnu
HORECA MÜÜGIESINDAJA PÄRNU FILIAALI Horeca Service OÜ
HORECA MÜÜGIESINDAJA PÄRNU FILIAALI Horeca Service OÜ • Pärnu
Pärnu
VIP 2
KLIENDITEENINDAJA-BAARIDAAM AKORD INVEST OÜ
2
KLIENDITEENINDAJA-BAARIDAAM AKORD INVEST OÜ • Pärnu
Pärnu
Vaata kõiki tööpakkumisi