Veel tööpakkumisi

Heida pilk ka tööpakkumistele,
kus palk on suurem kui:

Telli sarnased töökuulutused endale e-postile! Loo otsiagent
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • kavandab kinnisvaraobjektide efektiivse haldamise,
koostab eelarve ning vastutab selle täitmise eest
  • vastutab üürilepinguga võetud kohustuste ja õiguste
täitmise eest, korraldab üürilepingute muudatuste
koostamist ning kooskõlastamist kliendiga
  • korraldab kliendikohtumisi kliendisuhete hoidmise
eesmärgil
  • koordineerib korrashoiuteenuste osutamist objektil (sh
vajalikud hanked) ja teenuste järelevalvet
  • koostöös tugistruktuuride ja koostööpartneritega koostab
hoonete remondikava ning korraldab remonttööde
teostamise
  • osaleb objektidega seotud arendusprojektides
  • tagab objektipõhise informatsiooni olemasolu ettevõtte
infosüsteemides

Nõudmised kandidaadile

  • kõrgharidus (soovitavalt kinnisvarahalduse, majanduse,
ehituse või tehnika valdkonnas)
  • erialane töökogemus
  • väga heal tasemel arvutikasutamise oskus (MS Office)
  • väga hea eesti keele oskus
  • inglise keele oskus
  • autojuhiloa olemasolu ja isikliku auto kasutamise võimalus
Lisaks ootame kandidaadilt head analüüsivõimet,
pingetaluvust, suhtlus- ja läbirääkimisoskust, täpsust ja
kohusetundlikkust, loovat mõtlemist ning oskust töötada nii
iseseisvalt kui meeskonnas.

  • motiveerivat ja väljakutseid pakkuvat tööd suures ettevõttes
  • toetust sisseelamisel ja võimalusi erialasteks täiendkoolitusteks
  • kaasaegseid töötingimusi meeldivas töökeskkonnas
  • tasustatud tervisepäevi
  • motiveerivat tulemustasu
  • spordikompensatsiooni
  • ühisüritusi

Tööpakkumise number
#634548

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa, võimalus aeg-ajalt töötada kodukontorist
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
24. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
9. jaanuar 2020
Kinnisvarahaldur

Riigi Kinnisvara AS

Riigi Kinnisvara AS on loodud Eesti riigi kinnisvara tõhusaks haldamiseks. Meie omanik on Eesti riik ja klientideks peamiselt riigiasutused, kellele pakume terviklikku kinnisvarateenust. Meie meeskonnas töötab ligi 240 inimest üle Eesti, esindused asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Jõhvis. Riigi kinnisvaravaldkonna kompetentsikeskusena ootame oma meeskonnaga liituma oma ala tippspetsialiste aga ka neid, kes selleks saada soovivad.

Vaata rohkem

Tööpakkumised, mis võiksid Sulle huvi pakkuda

VIP 2
nädal tagasi
ABIÕPETAJA AUDRU KOOL
2
ABIÕPETAJA AUDRU KOOL • Pärnu
Pärnu
SEKRETÄR-ASJAAJAJA CNS Rakennus Oy
1500 - 5000 €/kuus
SEKRETÄR-ASJAAJAJA CNS Rakennus Oy • Kodukontor
Kodukontor
KINNISVARAHALDUR Rae Vallavalitsus
KINNISVARAHALDUR Rae Vallavalitsus • Harjumaa
Harjumaa
VIP 1
5 p. tagasi
GARANTIITÖÖDE KOORDINAATOR BONAVA EESTI OÜ
1
5 p. tagasi
GARANTIITÖÖDE KOORDINAATOR BONAVA EESTI OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 2
5 p. tagasi
HANKEJUHT BONAVA EESTI OÜ
2
5 p. tagasi
HANKEJUHT BONAVA EESTI OÜ • Tallinn
Tallinn
6 p. tagasi
RAHVUSVAHELINE B2B MÜÜGIJUHT Estram Oy
6 p. tagasi
RAHVUSVAHELINE B2B MÜÜGIJUHT Estram Oy • Tallinn
Tallinn
OSAKONNAJUHT MILECTRIA EST OÜ
OSAKONNAJUHT MILECTRIA EST OÜ • Pärnu
Pärnu
HORECA MÜÜGITALENT Sanitex OÜ
HORECA MÜÜGITALENT Sanitex OÜ • Pärnu
Pärnu
VIP 3
MÜÜGIRESKONTRO TIIMIJUHT Ramirent Shared Services AS
3
MÜÜGIRESKONTRO TIIMIJUHT Ramirent Shared Services AS • Tallinn
Tallinn
VIP 3
MÜÜGIDIREKTOR / PIIRKONNA JUHATAJA Anjese Bolt OÜ
1500 - 4000 €/kuus
3
MÜÜGIDIREKTOR / PIIRKONNA JUHATAJA Anjese Bolt OÜ • Tallinn
Tallinn
Vaata kõiki tööpakkumisi