Värsked tööpakkumised

Veel tööpakkumisi

Heida pilk ka tööpakkumistele,
kus palk on suurem kui:

Tööpakkumise number #630267

C++/QT programmeerija

Firma nimi peidetud
Tartu, Tartumaa, võimalus aeg-ajalt töötada kodukontorist
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

*tarkvara arendus
*erinevate kasutajaliideste / teenuste programmeerimine
*andmebaaside disain ja hooldus
*veebirakenduste loomine
*nutilahenduste loomine
*e-riigi teenuste integratsioon
*tehnilise toe keerukamate ülesannete lahendamine

Nõudmised kandidaadile

*hea C++/QT tundmine
*programmeerimiskogemus vähemalt 1 aasta
*hea andmebaaside tundmine
*hea Linuxi tundmine
*väga hea arusaamine internetipõhistest teenustest ja rakendustest
*oskus töötada iseseisvalt ja meeskonnas
*analüüsivõime
*õppimis- ja arenemistahe

Kasuks tuleb:
*Java, PHP, JavaScript, XML (SOAP/HL7) hea tundmine
*klient-server süsteemide arendamise kogemus
*erinevate telefoni platvormide tundmine (Android, iOS)
*inglise keele oskus kõnes ja kirjas
*valmisolek viibida välislähetusel

Ettevõte pakub

*huvitavaid ja vaheldusrikkaid projekte
*paindlikku töögraafikut
*arenemisvõimalust
*häid töötingimusi ja kaasaegseid töövahendeid
*motiveerivat palka vastavalt kogemustele, oskustele ja töö tulemustele
*erinevaid kompensatsioone ja soodustusi partneritelt, sh spordiklubides

Tööpakkumise number
#630267

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
1. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
5. detsember 2019

Innovaatik OÜ asutati aastal 2007 ettevõtjate poolt, kes olid varasemalt juba aastaid tegelenud meditsiinitarkvara arendamisega Ameerika Ühendriikides ja Euroopas. Meie missiooniks on oma klientidele parimate tarkvaralahenduste pakkumine. Seepärast oleme teinud märkimisväärseid investeeringuid tehnoloogiasse, luues seeläbi aluse kõrgekvaliteedilise teenuse osutamiseks.
Meie meeskond töötab pidevalt uute ja innovaatiliste ideedega, loomaks tooteid, mis vastavad üha arenevatele nõudmistele tänapäeva meditsiinisektoris.

Meie ettevõtte põhiväärtusteks on:

Klientidele pühendumine. Hindame pikaajalisi kliendisuhteid ning oleme pühendunud pakkuma parimaid võimalikke lahendusi meie klientidele. Aitame kaasa tööprotsesside efektiivsemaks muutmisel ning suurendame kliinikute kasumlikkust läbi uuenduslike lahenduste.
Meeskonna väärtustamine. Meie kõige olulisem vara on inimesed. Väärtustame iga töötaja panust ettevõttes ning toetame nende arengut ning eneseteostusvõimalusi.
Ühiskonda panustamine. Soovime tõsta inimeste teadlikkust oma tervisest ning parandada üldist ravikvaliteeti tehes koostööd juhtivate kliinikute, ülikoolide kui ka tervishoiu alal tegelevate erialaorganisatsioonidega.

Vaata rohkem

Tööpakkumised, mis võiksid Sulle huvi pakkuda

3 näd. tagasi
IT-TUGIISIK Hesburger AS
Alates 1400 €/kuus
IT-TUGIISIK Hesburger AS • Harjumaa
Harjumaa
IT-SPETSIALIST OÜ Kaughaldus
IT-SPETSIALIST OÜ Kaughaldus • Tartu
Tartu
VIP 1
2 näd. tagasi
DEVELOPMENT ENGINEER SOFTWARE - EDEM PROJECT - PHD FELLOWSHIP F/M/D AVL LIST Gesellschaft m.b.H.
Alates 3625 €/kuus
1
VIP 1
1
ПОДДЕРЖКА СМАРТ–УСТРОЙСТВ НА РУССКОМ ЯЗЫКЕ Transcom Eesti OÜ
900 - 1175 €/kuus
ПОДДЕРЖКА СМАРТ–УСТРОЙСТВ НА РУССКОМ ЯЗЫКЕ Transcom Eesti OÜ • Tallinn
Tallinn
MENU EXPERIENCE SPECIALIST STARSHIP TECHNOLOGIES OÜ
MENU EXPERIENCE SPECIALIST STARSHIP TECHNOLOGIES OÜ • Tallinn
Tallinn
JAVA VANEMARENDAJA Manpower OÜ
JAVA VANEMARENDAJA Manpower OÜ • Tallinn
Tallinn
JAVA SENIOR DEVELOPER Manpower OÜ
JAVA SENIOR DEVELOPER Manpower OÜ • Tallinn
Tallinn
TARKVARAARENDAJA Estram Oy
TARKVARAARENDAJA Estram Oy • Tallinn
Tallinn
VIP 6
JUNIOR PROGRAMMEERIJA ATEMIX TÖÖSTUSAUTOMAATIKA OÜ
6
JUNIOR PROGRAMMEERIJA ATEMIX TÖÖSTUSAUTOMAATIKA OÜ • Tartu
Tartu
Vaata kõiki tööpakkumisi