2023-08-23 14:48:55

Müügiesindaja/Klienditeenindaja Mobipunkti esinduspoes

CVKeskus.ee klient
Kuni 10 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Seoses tööde mahtude suurenemisega otsime oma meeskonda uut liiget, sest soovime teendindada rohkem kliente võimalikult kiiresti ja kvaliteetselt!

Sinu peamised ülesanded:

• Müügisaalis klientidega suhtlemine ja nende igakülgne abistamine • Toodete tutvustamine ja nende müük • Vajadusel klientidega suhtlemine meili ja telefoni teel • Remonttööde vastu võtmine ja väljastamine • Müügisaali korrasoleku tagamine

Omalt poolt pakume:

• Kaasaegseid töötingimusi väga ilusas poes • Nooruslikku ja kokkuhoidvat kollektiivi • Ettevõttesiseseid soodustusi • Erialast väljaõpet • Konkurentsivõimelist töötasu ja isiklikku müügiboonust

Eeldused kandideerimiseks:

• Räägid ja kirjutad vabalt eesti ning inglise keeles • Suhtled vene keeles • Sul on olemas eelnev kogemus klienditeeninduse valdkonnas • Sa oled Apple toodetaga sina peal ning sul on huvi nende vastu • Sa oled valmis töötama täistööajaga ning vahepeal ka nädalavahetustel (graafiku alusel) Töökoht Tallinna kesklinnas, meie esinduskontoris. Tööle asumise aeg esimesel võimalusel. Ootame huviga Sinuga tutvumist!
В связи с увеличением объема работ мы ищем нового члена нашей команды, так как хотим обслуживать как можно больше клиентов максимально быстро и качественно!

Ваши основные задачи:

• Общение и помощь клиентам в салоне. • Продвижение и продажа продукции. • Общение с клиентами по электронной почте и телефону, если это необходимо. • Прием и выдача в ремонт различных устройств. • Содержание салона в порядке.

Мы предлагаем:

• Современные условия работы в очень красивом магазине • Молодая и сплоченная команда • Корпоративные преимущества • Профессиональная подготовка • Конкурентная зарплата и личный бонус с продаж

Предпочтения для кандидатов:

• Свободное владение разговорными и письменными эстонским и английским языками. • Знание разговорного русского языка. • Опыт работы с клиентами. • Использование и интерес к продукции Apple. • Готовность работать на полную ставку и в выходные дни (по расписанию) Рабочее место в представительстве Mobipunkt (Rumbi 4). Время начала работы - как можно скорее. Мы с нетерпением ждем встречи с вами!