2023-08-23 14:48:55

Autovaruosade müügikonsultant

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma müügiesindustesse (Jõhvi ja Narva) energilist, suhtlemisaldist, enesekindlat ja hea tehnilise taibuga autovaruosade müügikonsultanti/laomeest. Põhilisteks tööülesanneteks on meie tootevalikus olevate toodete müük klientidele ning sissetuleva kauba vastuvõtt.

Ищем в наши представительства (Йыхви и Нарва) энергичного, общительного, уверенного в себе и с хорошими техническими знаниями продавца автозапчастей/складского работника. Основными рабочими задачами будет поиск и продажа запчастей, а так же приём товара на склад.

Ootused kandidaadile

Sobid kandideerima, kui omad head tehnilist taipu, kui eelnevat on töökogemust müügivaldkonnas, tunned huvi autode ja sellega seonduva vastu. Sind iseloomustab täpsus, avatud suhtlemine, hea pingetaluvus, iseseisvus, saavutusvajadus, vastutusvõime ja kohusetunne ning oskus oma aega planeerida. Edukaks kandideerimiseks on vajalik eesti ja vene keele oskus. Kasuks tuleb võõrkeelte oskus suhtlustasandil ning võime töötada erinevate võõrkeelsete erialaste arvutiprogrammidega. Hea oleks B-kategooria juhilubade olemasolek.

Вы нам подходите, если у Вас есть технические знания, если имеется опыт работы в секторе обслуживания клиентов, у Вас есть интерес к автомобилям и всему, что с этим связано. Вас характеризуют, как точного, открытого к общению, устремлённого, самостоятельного и способного на принятия решений человека с умением планировать своё рабочее время. Для успешного кандидирования необходимо знание эстонского и русского языка, полезно будет знание других иностранных языков (технические каталоги на разных языках). Не лишним будет наличие водительских прав Б-категории.

Pakume vaheldusrikast ja huvitavat tööd arenevas ning edumeelses ettevõttes, täiendkoolitusi, kaasaegseid töövahendeid, väga head töökeskkonda ja kindlat töökohta stabiilse sissetulekuga.

С нашей стороны предлагаем интересную и разнообразную работу в успешной и быстроразвивающейся фирме, дополнительные обучения, современные и удобные рабочие инструменты, дружелюбный коллектив, а также стабильное рабочее место.