Värsked tööpakkumised

Veel tööpakkumisi

Heida pilk ka tööpakkumistele,
kus palk on suurem kui:

Telli sarnased töökuulutused endale e-postile! Loo otsiagent

Komplekteerija (tavaladu)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 620897

Tööpakkumise number

620897

Firma nimi peidetud Komplekteerija (tavaladu)

Töö kirjeldus

Sinu peamiseks tööülesandeks on
tavalaos kaupade komplekteerimine
vastavalt kaupluste poolt esitatud
tellimustele.

Nõudmised kandidaadile

See töö on Sulle kui oled

  • kiire, täpne ja füüsiliselt vastupidav
  • valmis töötama esmaspäevast reedeni
(vahetustes: 06:20-14:50 ja 14:50-23:20)

Kasuks tuleb
  • eesti keele oskus vähemalt suhtlustasandil
  • eelnev laotöö kogemus

Ettevõte pakub

Pakume Sulle

  • stabiilset töösuhet Eesti suurimas
jaekaubandusettevõttes
  • kaasaegseid töövahendeid (häälkomplekteerimine)
  • tööalast väljaõpet
  • piirkonniti tasuta transporti logistikakeskusesse (Suur-
Sõjamäe 70, Soodevahe küla, Rae vald) ja tagasi
  • Coopi töötaja soodustusi (sh poodlemisel ja
sportimisel)

Küsimuste korral helista 5300 6988.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
15. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
1. oktoober 2019
Brutopalk:
kuni 1700 EUR kuus

100% Eesti tarbijatele endile kuuluv Coop Eesti Keskühistu on vanim ja suurim Eesti jaekaubanduse vallas ühiselt tegutsev grupp. Esimesed kauplused loodi aastal 1902 Antslas ja Sindis ning Coop Eesti sai alguse aastal 1917.

Ülevaade:
* Coop Eestis tegutseb 22 juriidilist isikut, neist 19 tarbijate ühistut
* Meil on ligi 80 000 klientomanikku ehk ühistu liiget
* Meil on üle 350 müügi- ja teenindusüksuse üle Eesti, millest:
** 290 toidu- ja esmatarbekauba kauplust
** 245 ketikauplust (Maksimarket, Konsum, A ja O)
** 20 ehituskauba kauplust (E-Ehituskeskus)

Coop Eesti kauplusi iseloomustab pikk ja väärikas ajalugu olles esindatud juba eelmise sajandi algusest. Coopi kauplustes on kõik vajalik saadaval mõistliku hinnaga, mis on teinud meie organisatsioonist toiduainete jaemüügi turu liidri. Kodulähedus tagab kohaliku klientuuri tundmise ja nende soove ning võimalusi arvestava pakkumiste valiku.

Центральный союз потребительских обществ Эстонии, на 100% принадлежащий эстонским потребителям, - это старейшая и крупнейшая в Эстонии группа, действующая в области розничной торговли. Первые магазины были открыты в 1902 году в Антсла и Синди, а Coop Eesti появилась в 1917 году.

Обзор:
* В Coop Eesti действуют 22 юридических лица, из которых 19 - это потребительские общества.
* нас около 80 000 собственников-клиентов, т. е. членов общества.
* У нас более 350 пунктов продажи и обслуживания по всей Эстонии, из которых:
** 290 магазинов продовольственных товаров и товаров первой необходимости
** 245 сетевых магазинов (Maksimarket, Konsum, A ja O)
** 20 магазинов строительных товаров (E-Ehituskeskus)

Магазины Coop Eesti отличает долгая и значительная история, поскольку они существовали уже в начале столетия. В магазинах Coop есть все необходимое по разумной цене, что позволило нашей организации стать лидером на рынке розничной продажи продовольственных товаров. Близость к дому гарантирует знание местной клиентуры и выбор товаров с учетом ее пожеланий и возможностей.