2023-08-23 14:48:55

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda
Grupi ärikinnisvara raamatupidajat
Peamised tööülesanded:
Valmidus kõikide raamatupidamistoimingute teostamiseks, mis konsolideerimisgrupis ette võivad tulla:
- Algdokumentidega seotud toimingud
- Maksuarvestus ja deklaratsioonid
- Eesti Panga ja Statistika aruanded
- Allasutuste raamatupidajate töö kontroll ja koordineerimine
- Nädala- ja kuuaruanded
- Konsolideeritud kvartaliaruanded pankadele ja börsile (kooskõlas IFRS’i ja Eesti standardiga)
- Majandusaasta aruanded (konsolideeritud ja konsolideerimata, kooskõlas IFRS’i ja Eesti standardiga)

Ootused kandidaadile

Eeldame, et Sul on terav meel ja Sa pakatad värsketest ideedest. Sihikindlus ja motiveeritus aitab Sul areneda finantsvaldkonna tippspetsialistiks. Omalt poolt pakume ambitsioonikaid väljakutseid, toetavat meeskonnavaimu ja motiveerivat töötasu.
Sul on järgmised omadused:
- Oled aus, avatud, loov, proaktiivne;
- Omad/oled omandamas kõrgharidust (või III a tudeng) raamatupidamises või sarnasel erialal;
- Oled kriitilise ning analüütilise mõtlemisega;
- Oled meeskonnamängija, aga samas valmis iseseisvalt töötama ja vastutust võtma;
- Valdad eesti ja inglise keelt nii kõnes kui kirjas väga heal tasemel, vene keele oskus tuleb kasuks;
- Oled vilunud MS Office kasutaja.

Lisainfo

Kui leiad, et See väljakutse on Sinu jaoks, siis ootame Sinu motivatsioonikirja ning CV-d hiljemalt 30.09.2019 aadressile: career(at)unitedpartners.ee