2023-08-23 14:48:55

Puhastusteenindaja Lasnamäel ja kesklinnas!

CVKeskus.ee klient
5 - 5.5 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda kohusetundlikke ja töökaid puhastusteenindajaid! Töö erinevatel objektidel Tallinna linna piires. Meie klientideks on erinevad bürood, kauplused, tehased jne.

Ищем в свой коллектив ответственных и трудолюбивых специалистов по
уборке! Работа на разных объектах в черте Таллинна. Наши клиенты различные
бюро, магазины, промышленные производства и т.д.

We are looking for general cleaners for different offices in Tallinn.

Ootused kandidaadile

- Täpsus, korrektsus, puhtuse armastus
- Võimet iseseisvaks tööks
- Kasuks tulevad kogemused koristamisel. puhastusvahendite- ja puhastusmasinate kasutamisel
- Alkohol ei saa olla tähtsam kui töötegu!

Требование к кандидату:
- Точность, порядочность, аккуратность, любовь к чистоте
- Возможность работать физически и самостоятельность
- Было бы в пользу умение работать с чистящими средствами и уборочными
- Кандидату с алкогольной зависимостью просьба не беспокоить!

Requirements
- Estonian work permit
- Good level of English language knowledge
- Former work/practise as a cleaner or related position is preferred but not essential
- Excellent understanding of Health & hygiene
- Alcohol cant be more important than work!

Ettevõte pakub

- Kindlat töökohta ja konkurentidest paremat palka
- Väljaõpet ja täiendkoolitust
- Kaasaegseid töövahendeid
- Rõõmsameelset nooruslikku kollektiivi

Tublimatele arengu- ja karjäärivõimalus!

Фирма предлагает:
стабильное рабочее место и хорошую зарплату;
обучение и дополнительные курсы;
качественные современные рабочие инструменты;
дружелюбный молодой коллектив.
Лучшим возможность саморазвития и карьерного роста!

We offer:
Fair pay
Friendly collective
Training