2023-08-23 14:48:55

Juhiabi - turundusassistent

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda julget, ambitsioonikat ja iseseisvat juhiabi!

Ootused kandidaadile

Oled motiveeritud multitasker, kes ei karda excelit, inimesi ega uusi situatsioone.
Sinu organiseerimisoskus, pealehakkamine ja julgus aitavad sul pakkuda igakülgset tuge ettevõtte tippjuhile nii turundusvaldkonnas kui üldjuhtimist toetavate abitegevuste läbiviimises.
Kohaned hästi muudatustega, sul on võime mängleva kergusega hallata suurel hulgal informatsiooni ning suhtud oma tööülesannetesse kohusetundega ja süsteemselt.
Tööülesannete variatsioon on väga lai, mis hoiab ühest küljest ära igapäevase rutiini tekke, kuid nõuab sinult tugevat stressitaluvust ja iseseisvust.
Suhtlustasandil on sul väga hea eesti ja inglise keele oskus ning oled vilunud arvutikasutaja.

Meie ettevõttes ootavad sind hea töökeskkond ja toetavad ning professionaalsed kolleegid. Pakume pikaajalist töösuhet edukas ja jätkusuutlikus ettevõttes, osalist kaugtöö võimalust ning enesetäiendamise võimalusi. Meie meeskonnaliikmena on su võimalus kasutada mitmeid ettevõttepoolseid soodustusi sh lisapuhkust ja sporditoetust ning võtta osa vahvatest koostöösündmustest.