Värsked tööpakkumised

Veel tööpakkumisi

Heida pilk ka tööpakkumistele,
kus palk on suurem kui:

Telli sarnased töökuulutused endale e-postile! Loo otsiagent

Kvaliteedispetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 610516

Tööpakkumise number

610516

Firma nimi peidetud kvaliteedispetsialist

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded on kvaliteedi kontroll, kliendikaebuste haldamine, kvaliteedijuhtimissüsteemi dokumentatsiooni haldamine ja korrastamine, juhendite koostamine ning osalemine siseauditite läbiviimisel.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui:
-Omad erialast kutse- või kõrgharidust ning varasemat töökogemust soovitatavalt toiduainetööstuses;
-Oskad väga heal tasemel eesti keelt nii kõnes kui ka kirjas ning suhtlustasandil inglise keelt, kasuks tuleb vene keele oskus;
-Oled initsiatiivikas, hea pingetaluvusega, positiivne ja meeskonnatööle orienteeritud;
-Oskad ennast kehtestada ja tegutseda eesmärgipäraselt;
-Soovid õppida ja areneda koos meiega.

Pakume omalt poolt väärikat väljakutset ja enesearendamise võimalusi suure kasvuambitsiooniga rahvusvahelises organisatsioonis, professionaalseid kolleege ja ettevõttesiseseid soodustusi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa, võimalus aeg-ajalt töötada kodukontorist
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
29. august 2019
Kuulutus sisestati:
31. juuli 2019

Leibur AS on Eesti juhtiv ja vanim pagaritööstus, kellele kuulub ligi kolmandik siinsest pagaritööstuse turust. Leiburi põhitegevus on värskete pagaritoodete tootmine ja müük ning Leiburi tooted on saadaval kõikjal üle Eesti.
Peame oma auasjaks kohaliku leivakultuuri edasikandmist. Nii ongi meie tooteportfell üles ehitatud pika ajalooga traditsiooniliste ning innovaatiliste turgu ja tarbimisharjumusi muutvate toodete kombinatsioonile. Tootmismahust olulise osa moodustab värskete pagaritoodete eksport Soome, Rootsi, Norra, Lätti ja Leetu.
Toiduohutus, vastutustundlik keskkonnakäitumine ja järjepidevus tegevuste elluviimisel kliendirahulolu tagamiseks on meie jaoks esmatähtsad nii täna kui ka tulevikus. Leiburi Tallinna tehase toiduohutuse kvaliteedijuhtimissüsteemile on omistatud BRC sertifikaat.
Leibur kuulub alates 2015. aastast Lantmännen gruppi, mis on 25 000 Rootsi põllumehe omanduses olev ühistu ning sellel on neli ärivaldkonda: põllumajandus, masinad, energia ja toiduained. Lantmännen Unibake, mille alla kuulub ka Leibur, on üks suuremaid rahvusvahelisi pagaritööstusettevõtete gruppe peakontoriga Taanis.