2023-08-23 14:48:55

Projektijuht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda PROJEKTIJUHTI ehitusobjektidele Norras.

Sinu ülesandeks on elementmajade projektide juhtimine – Sa koordineerid müüki, projekteerimist, materjalide ja kaupade ostu ning komplekteerimist, tootmist, logistikat, paigaldust ja ehitust ning alltöövõttu; Sa analüüsid projekti ja jälgid kulusid ning arvete laekumist.

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat kui:
- Sul on ehitusalane kõrgharidus ja insenertehniline mõtlemine
- Sa naudid tööd meeskonnas ning omad head koostöö oskust
- Oled hea suhtleja ja suhtled vabalt ka inglise keeles
- Julged nii otsustada kui vastutada ja pead kokkulepetest kinni
- Omad head läbirääkimisoskust

Meie pakume Sulle huvitavat, väljakutseterikast ja arendavat tööd.
Sinu töötasu kujuneb kolmest osast: põhitasu, müügiboonus ja lisatasu vastavalt töö tulemuslikkusele.
Meie meeskond on pädev, mitmekesine, toetav ja sportlik. Me õpime ja kasvame koos!
Sinu töökohaks on meie Tallinna kontor Mustamäel ja välislähetustes Norra Kuningriik.