2023-08-23 14:48:55

Tule roboteid müüma Viru Keskusesse!

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Avame järgmine nädal (15.07.2019) Viru Keskuses müügileti kus hakkame müüma Mamibot robottolmuimejaid ja robotaknapuhastajaid.

Otsime aktiivseid müügiinimesi tööle vahetustega. Esialgu on pakkuda tööd 3 nädalat Viru Keskuses ja siis hiljem soovi korral saab edasi töötada kas Kristiines või Rocca Al Mare keskuses.
Igapäev külastab keskust ca 40000 inimest seega müüa on väga lihtne.
Töö sobib noorele julgele inimesele kas siis suvevaheaja sisustamiseks või siis pikemaks perioodiks.

Ootused kandidaadile

Me ootame Sinult:

Ole aktiivne müügiesindaja
Huvi robotite vastu,
Väga head suhtlemisoskust;
Väga head veenmiseoskust;

Uuele müügiesindajale pakume alustamiseks tootealast koolitust ja müügikoolitust
Karjäärivõimalust
Tulemuspalka (iga müüdud toote pealt %) ehk siis võid päevas teenida 60-200€
Töö graafiku alusel. Tööaeg 09:00-21:00 (2 päeva tööl 2 päeva vaba jne)

Lisainfo

www.mamibot.ee