2023-08-23 14:48:55

Müügispetsialist

CVKeskus.ee klient
Kuni 1860 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime müügispetsialisti positsioonile kandidaate, et tuua oma ettevõte Eestisse. Ettevõte pakub kohapeal ja ka tootmise poole peal koolitusi.
Eelistame seda, kui Sul on elektroonika, täppismehaanika ja optika-alased teadmised, aga see ei ole tööle saamisel eelduseks!
Pakume täistööajaga tööd, kuid vajadusel võib ühildada tööga ka viimase aasta õpingud!
Tööle asumise aeg võiks olla 2019. aasta augustis / septembris.

Kohustused:
• Aktiivmüük ja sõbralik suhtlus klientidega
• Kaupluses tootevaliku jälgimine ja täiendamine
• Korra tagamine ja säilitamine kaupluses.

Ootused kandidaadile

• Valmisolek töötada ja omandada uusi teadmisi
• Positiivsus, elujõulisus ja armastus inimeste vastu
• Hea suhtlemisoskus
• Võime täita kvaliteetselt tööülesandeid intensiivse töörežiimiga
• Hea inglise ja vene keele oskus

Ettevõte pakub

• Põnevat tööd ja häid töövahendeid
• Vastutustundlikku tööd kaasaegses keskkonnas
• Palka alati õigel ajal:
• stabiilset ja konkurentsivõimelist palka 1860 eurot kuus ja täiendavat boonust ettevõtte käibest (alates aasta kestnud koostööst)
• Kõiki sotsiaalseid garantiisid
• Kogenud töötajate poolt igakülgset toetust
• Karjäärivõimalusi - võimalus saada kiiresti poejuhatajaks/ direktoriks.

Lisainfo

Kõiki GeoStarile edastatud isikuandmeid töödeldakse vastavalt andmekaitseseadusele ja neid kasutatakse ainult personali värbamisel. Talletame isikuandmeid 1 aasta, seejärel muudame need anonüümseks või hävitame need.

Saada oma CV või kontaktandmed ja liitu meie toreda meeskonnaga! Palun saatke oma taotlus ja CV info(at)geostar.ee, lisainfo +372 5173474 (ENG, RU)