2023-08-23 14:48:55

HALDUSJUHT

CVKeskus.ee klient
Alates 1450 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime oma ägedasse kooli strateegilist haldusalast võtmeisikut, kelle töö olulisim eesmärk on sujuvalt ja heaperemehelikult korraldada haldusalaseid tegevusi.

Usaldame Sulle järgmised tööülesanded:
• Haldusvaldkonna eelarve planeerimise ja täitmise jälgimise
• Riigihangete teostamise ja kontrollimise
• Haldusvaldkonna nõuetekohase dokumentatsiooni korrashoiu
• Kooli hoone haldamise ja remonditööde planeerimise ning korraldamise
• Elektriohutus- ja ehitusseaduse täitmise tagamise
• Valveteenuse korraldamise
• Inventari ja õppevahendite (sh pillide) arvestuse pidamise
• Tuleohutusnõuetele vastavate tingimuste loomise korraldamise ja nende täitmise kontrollimise
• Kooli territooriumile sissepääsu ja parkimise korraldamise
• Õpilaste toitlustamise ja majutuse korraldamise
• Koristusteenuse korraldamise koostööpartneritega

Ootused kandidaadile

• Sul on huvi haldusvaldkonna arendamise vastu
• Omad erialast kõrgharidust või oled selle omandamisega lõpusirgel (soovitavalt haldusjuhtimine/-korraldus või õigusteadus)
• Orienteerud haldusvaldkonna õigusaktides ja oskad neid rakendada
• Oskad kasutada tööks vajalikke tehnilisi vahendeid ja arvutiprogramme (MS Office)
• Oled väga hea enesejuhtimisoskusega
• Suhtled sujuvalt ning oled vajadusel ka hea kuulaja
• Oled väga hea eestvedamisoskusega ja väärtustad koostööd meeskonnas
• Oled hea analüüsimis-, algatus- ja planeerimisvõimega
• Oled avatud uuendustele ja õpikogemustele
• Omad B-kategooria autojuhilube ja isiklikku sõiduvahendit
• Suhtled väga hästi eesti ja vene keeles, inglise keele oskus tuleb kasuks

Soovides toetada Sinu tööpanust, pakume tööülesannete täitmiseks järgmisi tingimusi:
• Töötasu vastavalt töökogemusele (alates 1450€)
• Sujuvaks sisseelamiseks igakülgset tuge
• Paindlikku tööaega ja vajaduspõhist kaugtöö võimalust
• Muusikakoolile kohast töökeskkonda ja vanalinnas töötamise rõõmu
• Töösõitude igakuist kompensatsiooni
• Sportimiskulude hüvitamist
• Suvist pikka kollektiivpuhkust (35 kalendripäeva)
• Regulaarseid erialaseid täienduskoolitusi ja tasemeõppes õppimise toetamist

Täiendav info
• Kandideerimisel tuleb kasuks muusikavaldkonna tundmine

Palun saada CV koos lühikese motivatsioonikirjaga hiljemalt 28.juuliks kooli personalijuhile Maarika Terepile (kontakt Otsa kooli kodulehel) või kandideeri värbamisportaal CV Keskus kaudu.